Kosmická loď
Energy Infra Ray

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVINKU ROKU 2014
ENERGY INFRA RAY CAPSULE 360
ZEŠTÍHLUJÍCÍ A OMLAZUJÍCÍ PROCEDURU NOVÉHO TISÍCILETÍ

Přístroj Energy Infra Ray je nová generace řady „hubnoucích lodí“ na bázi modernější a účinnější technologie. Je 10x účinnější než kosmická loď Losing Weight in SpaceShip II. Dokonalost tohoto přístroje spočívá v tom, že jako jediný na světě spojuje péči o fyzickou stránku těla se stránkou duševní. Jedná se o celkovou terapii, jejíž účinnost je opravdu fascinující. Kombinuje prvky čínské medicíny s prvky medicíny uznávané na západě. Toto zařízení využívávají ženy zaneprázdněné, pracovně vytížené, po těhotenství, ale i ty, které pravidelně cvičí a nedaří se jim zhubnout v problémových partiích těla. Procedura je samozřejmě vhodná i pro muže.

PRINCIP FUNGOVÁNÍ PŘÍSTROJE

Energy Infra Ray capsule působí 360 na celé tělo (na ose 360°). Je 10x účinnější než kosmická loď SpaceShip II. Má celkem 80 japonských infrasond a je nejmodernějším přístrojem spojujícím poznatky o elektromagnetických radiačních vlnách, terapii barevným světlem, tepelné terapii, aromaterapii, kombinuje prvky čínské medicíny a díky dalokospektrálnímu infračervenému zážení, které proniká do hloubky, štěpí tukové buňky až 6 cm pod kůží. Při aplikaci působí přístroj na celé tělo kromě hlavy, která spočívá vně přístroje na podložce. Působení na celé tělo se dosahuje rychlejších a celkových výsledků než po jednotlivých partiích.

Nastavením speciálních programů lze přístroj přizpůsobit Vaší individualitě – pohlaví, věku, tělesným proporcím, typům, hmotnosti a pod. Je jedinečný v propojení péče o fyzickou stránku s ideálním nastavením organismu v duševní a psychické rovině. Díky tomu dosahuje v péči o Váš zevnějšek vynikajících výsledků.

epidermisEnergy Infra Ray kapsule 360 působí efektivně na všech částech těla. Zeštíhlující a omlazující procedury spalují tuky, zpevňují pokožku, zlepšují krevní oběh a nervový systém a celkově omlazují. 30 minutová procedura je srovnatelná s uběhnutím 15 km závodním tempem.

Moderní technologie kombinuje čtyři vlny světla s dalekospektrálním infračerveným zářením. Vibrace těchto paprsků stimulují metabolismus, pomáhají spalovat nadbytečné tuky a snižují množství viditelných vrásek. Procedura napomáhá při odstaňování příznaků akné, snižuje množství mastnoty a zlepšuje celkový vzhled pokožky.

PROCEDURA V ENERGY INFRA RAY CAPSULE 360
MÁ TYTO ÚČINKY NA ORGANISMUS

 • provádí lipolýzu (rozpouštění tuků)
 • ošetřuje a omlazuje pokožku
 • napomáhá dobré funkci lymfatického systému
 • stimuluje tvorbu nového kolagenu
 • provádí svalovou gymnastiku a ionodynamiku
 • zpevňuje a udržuje tonus svalstva a pokožky
 • snižuje nadváhu
 • odbourává stresy a zlepšuje psychickou pohodu

HUBNUTÍ V ENERGY INFRA RAY CAPSULE 360

Screenshot 2015-02-19 13.45.38Účinnost 30 minutového záření, po kterém se člověk cítí jako znovuzrozený, je srovnatelná s uběhnutím 15 km v závodním temu. Organismus „spálí“ při této terapii až 2.000 kalorií. Již při jedné proceduře, která působí na tělo ve 360 stupních, se pohybují úbytky objemu v rozmezí 2,5 – 6 cm a úbytek hmotnosti až 2,5 kg podle fyziologických předpokladů. Již od začátku ošetření dochází ke spalování tuků.

JAK PROCEDURA PROBÍHÁ

Screenshot 2015-02-19 13.58.09Energy Infra Ray kapsule 360 je přístroj vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií. Procedura probíhá vleže, tělo je uzavřeno volně v capsuli, pouze hlava spočívá ve vnější části na podložce. Klienti leží na speciálním roštu, který umožňuje působení elektromagnetických radiačních vln a dalekospektrálního infračerveného záření na celé tělo v ose 360°. Pro každého klienta lze individuálně nastavit programy podle pohlaví, věku, tělesných proporcí, typu, hmotnost, či momentální dispozici. Pro aplikaci jsou potřeba pouze plavky či spodní prádlo, popř. bez, doporučuje se vlastní ručník, výhodou je i vlastní župan. Celá procedura trvá 30 minut za stálého dozoru a péči ošetřujícího personálu. Po ukončení lze provádět bez komplikací jakoukoliv činnost. Pro zvýšení účinku se doporučuje proceduru několikrát opakovat, avšak minimálně v rozpětí až po třech dnech.

VLNY SPALUJÍCÍ A ODBOURÁVAJÍCÍ PROJEVY STÁRNUTÍ

Červené vlny EIR: stimulují a revitalizují buňky, blahodárně působí na srdce, mozkovou aktivitu a dýchání, redukují vrásky, skvrny a akné, stimulují krevní oběh a metabolismus, revitalizují kožní tkáně
Žluté vlny EIR: stimulují nervová zakončení, zvyšují krevní tlak a pulsovou frekvenci, zlepšují vstřebávání kyslíku, posilují imunitu a upravují trávení
Modré vlny EIR: uvolňují napětí, snižují krevní tlak, vyrovnávají mysl a pomáhají se soustředěním, rovněž oživují pleť a zpevňují ochablou kůži
Zelené vlny EIR: mají uklidňující a relaxační účinky, zmírňují hněv a depresi, zlepšují činnost žláz a napomáhají s odstraňováním skvrn, akné a pupínků

Dalekospektrální infračervené záření: hluboké prohřívání infračervenými paprsky až do hloubky 6 cm tukové tkáně zaručuje zvýšení činnosti metabolismu buněk a tím i jejich spalování.
IR-A – krátké vlny – pronikají hluboko do kůže a cév
IR-B – střední vlny – pronikají do dermis
IR-C – dlouhé vlny – prohřívají vrchní vrstvy kůže

Infračervené záření zvyšuje teplotu kůže až do 45° C do prvních 2-3 cm od povrchu těla a až do 42° C do 8 cm od povrchu. Tímto procesem kůže, tukové buňky a svaly urychlují svůj metabolismus stejně jako při náročné tělesné aktivitě. Aktivuje se lipolýza a odvod přebytečné vody z těla. Za pomoci teplotního působení a rezonance dochází k efektivnímu spalování tuků.

HLOUBKOVÁ PÉČE O POKOŽKU

Screenshot 2015-02-19 13.45.24Klasická péče o pokožku zahrnuje zpravidla pouze péči o její vnější povrh – kutikulu, čímž je její účinek omezený. Procedura v Energy Infra Ray kapsule 360 proniká daleko hlouběji a je proto nesrovnatelně efektivnější.
Barevné záření proniká kutikulou do vnitřní pokožky, kde v tkáních dochází k fotochemické reakci. Tím se zvýší poměr kolagenu, proteinů a stimuluje se regenerace buněk. To vrací pokožce mladistvý vzhled. Vyrovnávají se vrásky a stahují póry, což celkově zpevňuje stárnoucí a povislou kůži.

OMLAZENÍ, REGENERACE A DALŠÍ ÚČINKY

 • Příjemné teplo uvnitř přístroje způsobuje prokrvení a cirkulaci, díky které tělo odvádí škodlivé látky z organismu
 • Přístroj pomáhá rovněž při artritidě a revmatismu, ulevuje od bolesti zad a zmenšuje záněty
 • Léčí svalová a nervová onemocnění, má pozitivní účinek na játra
 • Terapie barevným světle pomáhá odstraňovat drobné nedokonalosti pleti
 • Působením záporných iontů se zlepšuje struktura pleti a zvyšuje se její elasticita, čímž se odstraňují příznaky stárnutí
 • Antibakteriální systém čistí hluboké kapilární póry a brání usazování těžkých kovů v těle
 • Zvyšuje energii a urychluje metabolismus, posiluje využívání výživových prvků
 • Vyrovnává se kyselost a zásaditost organismu, podporuje se imunitní systém, aktivace buněk, zmírňování bolesti, lepší vstřebávání živin s omlazujícím účinkem na buňky
 • Odstraňuje psychickou únavu a navozuje pocit blaha a regenerace

Kontraindikace

Screenshot 2015-02-19 13.45.54

 • Hnisavé kožní a zánětlivé onemocnění
 • Infekční onemocnění kůže
 • Horečnaté onemocnění
 • Onkologické onemocnění
 • Osoby s kardiostimulátorem
 • Bércové vředy
 • Osoby v těhotenství
 • Zhoubné nádory kůže