Obličejové kolagenárium

Profesionální omlazení pleti

Viditelný anti-aging efekt: Redukuje vrásky na obličeji a dekoltu. Zlepšuje pevnost a hladkost pokožky, podporuje svěží vzhled pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu v kůži a vitalizuje a omlazuje pokožku. Zvyšuje pohodu a má relaxační účinek pro tělo i duši. Nemá žádné vedlejší účinky.

HYALURON Pro Beauty Fluid je vysoce účinné Anti-aging sérum s patentovanou Hyaluronovou složkou v neobvykle vysoké koncentraci (2%). Optimalizuje kožní pevnost, dodává pružnost a hebkost. Redukuje vrásky. Stimuluje tvorbu prokolagenu, syntézu pokožky a zajišťuje optimální vlhkost. Bez konzervačních látek. Vhodné pro všechny typy pleti. Působí několik týdnů po aplikaci!

Obličejové kolagenárium

Léčebný plán

  • 1 – 8 týden: 2 x 12min./týden
  • 9 – 12 týden: 3 x 12min./týden
  • jeden měsíc vynechat
  • 2.měsíc – 2 x 12min./týden
  • jeden měsíc vynechat
  • 3.měsíc – 2 x 12min./týden a tak dále
  • samostatně po každé radiofrekvenci a kosmetice

Jak to funguje

Informace o Collagenu a kyselině hyaluronové:

S optickým zařízením COLLAGEN Pro Beauty a HYALURON Pro Beauty Fluid je omlazení pleti viditelné a hmatatelné. Studie dokázaly, že je tělu vlastní produkce kolagenu a působením červeného světla o určité vlnové délce je stimulována.

Collagen Pro Beauty přístroj vyzařuje červené světelné vlny v ideálním rozsahu vlnových délek tzv. foto – biostimulace. V hlubších vrstvách pokožky se aktivuje metabolismus kůže a vede k aktivaci kolagenu – syntéza v kůži. K omlazení kůže je důležitá správná tvorba kolagenu a elastinu. Kombinace červených světelných vln s HYALURON Pro Beauty Fluid zajišťuje optimální aktivní doplnění. Před každým světelným zářením se sérum aplikuje na obličej. Podle optického záření a jeho účinných látek se kyselina hyaluronová dostává do hlubších vrstev kůže. Kyselina hyaluronová vytváří elastickou kůži, zvyšuje funkci pojivové tkáně a sama regeneruje stabilitu pokožky. Současně stimuluje syntézu prokolagenu v pokožce.

Použití HYALURON Pro Beauty Fluid v kombinaci s Collagen Pro Beauty výrazně zvyšuje efekt omlazení a vede k viditelnému vyhlazenému efektu povrchu kůže. Výsledkem je silnější a pevnější pokožka se snížením vrásek a svěží, mladistvý vzhled.