Redukční FitZona

Současný člověk je v této době vystaven mnoha vlivům, které negativně ovlivňují jeho organismus. Je to především nezdravá skladba stravy, nedostatek pohybu  a  vystavení  mnohým  stresovým situacím.  Důsledkem  toho  je nadváha až obezita, špatná fyzická kondice, cévní a srdeční problémy a v neposlední řadě i čím dále se častěji vyskytující psychické problémy.
Redukční FitZona
Na základě současných požadavků a potřeb naše Studio DIANA otevřelo novou REDUKČNÍ FITZONU, která kombinuje všechny tři základní prvky redukce a ozdravení celého organismu.

Tři základní prvky redukce a ozdravení organismu:

  1. Relaxační a podpůrné procedury
  2. Aktivní pohybová činnost
  3. Úprava stravování a pitného režimu

Na základě dlouholeté praxe a zkušeností jsme vytvořili pro naše klienty balíček procedur, ve kterém se spojují a kombinují všechny tři prvky ozdravení a redukce organismu.

  1. Hubnoucí kosmická loď
  2. Běžecká profesionální plošina nebo stacionární kolo, popřípadě kombinace obou
  3. Relaxační a uvolňovací masáž
  4. Lymfatická  přístrojová masáž s ručním rozmasírováním lymfatických uzlin
  5. Cvičení na vibrační plošině
  6. Výživové poradenství

Pokud to s hubnutím, formováním postavy, zvyšováním fyzické kondice a celkovým ozdravením organismu myslíte vážně, navštivte naše STUDIO DIANA, kde Vám zajistíme trvalé a efektivní výsledky.  Vaše tělo se bude měnit a pokud s námi vydržíte až do cíle zjistíte, že hubnutí a ozdravení není jenom týrání těla a psychické strádání, ale je to proces příjemný a nijak výrazně zatěžující Váš život.

1.   HUBNOUCÍ KOSMICKÁ LOĎ

Screenshot 2015-02-19 13.19.5630 minutová terapie v kosmické hubnoucí lodi využívá kombinaci tří prvků k nastartování procesu hubnutí, a to elektromagnetické radiační vlny, tepelnou terapii a terapii barevným světlem.

Tělo se působením infračerveného záření prohřeje do hloubky a napomáhá tím elektromagnetickým radiačním vlnám startovat mitochondriální proces, při kterém dochází ke štěpení tukových buněk. Přebytečný tuk je následně lymfatickým systémem odstraňován z těla.

Při této terapii spálí organismus až 2.000 kalorií. Přístroj pomáhá rovněž při artritidě, revmatismu, léčí svalová a nervová onemocnění, má pozitivní účinek na játra. Zvyšuje také elasticitu a strukturu pleti, odstraňuje příznaky stárnutí. Zvyšuje energii a urychluje metabolismus.

V Kosmické hubnoucí lodi si příjemně odpočinete a ve Vašem těle se nastartují hubnoucí a léčebné procesy.

2.  BĚŽECKÁ PLOŠINA – STACIONÁRNÍ KOLO

Screenshot 2015-02-19 13.22.11Screenshot 2015-02-19 13.21.55Po proceduře v Kosmické hubnoucí lodi, kdy je tělo již řádně prohřáté a jsou zahájeny procesy spalování tuků, přechází klient do aktivní části FitZony na běžeckou profesionální plošinu nebo stacionární kolo, popř. kombinaci obou, kde pokračuje v nastartovaném procesu hubnutí a ozdravování celého organismu.

Aktivní pohyb pomáhá zvyšovat tepovou frekvenci a kapacitu plic, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém a při správném nastavení cvičení – tj. 60-70% max. pulsové frekvence výrazně spaluje tuky. Samozřejmostí je zvyšování fyzické kondice, posílení svalů, tvorba endorfinů a celkového ozdravení organismu. Cvičení trvá 30 minut a klientovi je naprogramováno podle aktuálního tělesného stavu a jeho fyzických možností.

3.  RELAXAČNÍ UVOLŇOVACÍ MASÁŽ

Screenshot 2015-02-19 13.28.04Po náročné fyzické zátěži si tělo zaslouží odpočinek a relaxaci.

Z cvičebních přístrojů přechází klient na masážní lehátko, kde mu bude provedena 15-ti minutová ruční uvolňovací a relaxační masáž. Jedná se především o namáhané části těla, a to dolní končetiny a zádové svalstvo.

Tato procedura slouží nejen k uvolnění , ale také k pokračování celého procesu hubnutí. Vyprazdňují se povrchové žíly a lymfatické cévy, uvolňuje se kožní a svalové napětí a zlepšuje se vyživování tkání. Postupně se odstraňuje únava a bolesti svalového napětí a bolesti kloubů. Uvolňovaný tuk z buněk se rychleji vstřebává do lymfatického systému. Odstraňuje se psychické napětí a zlepšuje se duševní pohoda.

V této fázi procedury je klient vždy na vrcholu tělesné a psychické pohody a uvolnění.

4.  LYMFATICKÁ PŘÍSTROJOVÁ MASÁŽ

Screenshot 2015-02-19 13.30.04Po všech předchozích procedurách si jde klient odpočinout na přístrojovou lymfatickou masáž, která výrazně podpoří činnost lymfatického systému a tím následné vyplavování odbourané tukové tkáně a ostatních nežádoucích škodlivých látek z těla.

Lymfatická masáž probíhá pomocí speciálního přístroje, který nastaveným programem v pravidelných rytmech postupně masíruje dolní a horní končetiny, boky a břišní oblast. Individuální nastavení přístroje a dohled odborného pracovníka je samozřejmostí.

Procedura trvá 30 minut včetně předchozího krátkého ručního rozmasírování lymfatických uzlin.

5.  VIBRAČNÍ PLOŠINA

Screenshot 2015-02-19 13.32.23Screenshot 2015-02-19 13.32.10Screenshot 2015-02-19 13.31.51
Celá procedura je zakončena 15-ti minutovým cvičením na profesionální vibrační plošině, kde se tělo jen s minimální námahou opět aktivuje na běžný režim.

Samovolným stahováním svalů (30 – 45x za vteřinu) se posiluje svalstvo a klouby, tělo pokračuje v procesu hubnutí a vyplavování odbouraných tuků a škodlivých látek. Cvičení rovněž pomáhá při odstraňování celulitidy zvyšováním hladiny kolagenu. Formuje postavu, odbourává stresy a posiluje kardiovaskulární systém. Navíc se cvičením uvolňuje zadržená voda a dále se podporuje činnost lymfatického systému.

Po celé aktivně relaxační proceduře se budete cítit naprosto uvolněná, odpočinutá a budete na sobě okamžitě vidět první výsledky hubnutí a formování postavy. Všechny procesy hubnutí jsou nyní nastartovány a aktivně probíhají ve Vašem těle. Teď už záleží jen na Vás, jestli chcete v započatém procesu pokračovat a vytvořit a upravit si postavu podle Vašeho přání nebo se budete spoléhat na to, že se „něco“ stane. Ale ono se nic nestane, pokud vklouznete zpět do starého způsobu života. Vše je o pravidelnosti, zvyšování fyzické aktivity a úpravě životního stylu. My Vám v tom pomůžeme.

 6.  VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Aby byly výsledky po celé předchozí proceduře trvalé a dále pokračoval započatý proces hubnutí a formování postavy Vám poradí odborný výživový poradce.  Tělo se formuje zvenčí , ale je ještě potřeba ho zformovat zevnitř. Odborník  přes výživu Vám poradí jak změnit či nastavit jídelníček a celkové stravovací návyky, jak a kolik přidat aktivního pohybu, podrobně vysvětlí účinnost a průběh Vámi prodělané procedury, popřípadě kolikrát ji opakovat, pomůže  Vám v psychické odolnosti vůči negativním stravovacím nástrahám.

V případě zájmu Vám proměří tělo na speciální váze, kde se dozvíte více o svém těle, o množství vnitřních i vnějších tuků, poměru svalstva, vody a dalších faktorů. Poradí i s podpůrnými prostředky, které urychlí celý proces hubnutí a formování postavy a ozdravení celého organismu.