Hubnutí Modrým laserem

MODERNÍ KANADSKÁ TECHNOLOGIE HUBNUTÍ V KOMBINACI TŘÍ SOND

kolaz
Aplikace se používají při odstraňování celulitidy, redukci tukových buněk v problematických partiích a liftingu pokožky obličeje a těla

pristroj-bluelaser

Přístrojem Blue Laser Energy Wave lze kombinovat tři technologie najednou:

  1. Cílené vakuové nasávání – zde dochází k dokonalému vypnutí pokožky, následným zeštíhlením epidermis a ošetření buněk, které by jinak zůstaly nedotčeny
  2. Bipolární medicínská radiofrekvence – regulované radiofrekvenční vlny zahřívají a prokrvují pokožku a tukové buňky, čímž dochází k výrazně lepším a rychlejším výsledkům  ošetření
  3. Modrý trio-laser – proniká pokožkou a otevírá póry tukových buněk, které následně účinně rozkládá

Přístroj blahodárně působí na část pokožky – dermis, kde bipolární radiofrekvence zahříváním a světelná laserová energie způsobuje rovněž napínání a regeneraci kolagenových vláken, tzn., že kromě redukce tukových buněk působí i na lifting pokožky (odstranění vrásek).

Blue Laser Energy Wave disponuje třemi aplikačními sondami určenými k různému ošetření:

  1. Sonda pro ošetření očního okolí a odstranění estetických nedostatků (jizvičky, akné, strie, apod.)
  2. Sonda pro facelift obličeje, krku a dekoltu
  3. Sonda pro odstranění tukových buněk a celulitidy
sonda3 sonda2 sonda

Díky těmto speciálním sondám lze ošetřit téměř celé tělo: obličej, podbradek, krk, dekolt, paže, záda, břicho, okolí prsou (pro muže), boky, stehna, kolena, lýtka.

blue-laser

blue-laser2Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií od 18 let. Je vhodné i jako prevence tvorby vráse, ochabování pokožky apod.

Základní ošetření dané partie představuje 3x aplikaci speciální sondou. Kompletní ošetření pak 6x. Rozestup mezi ošetřeními je minimálně 72 hodin. Pro účinnější vyplavování redukovaných tukových buněk se doporučuje aplikace procedury lymfodrenáže, a to alespoň 5x 50 min.

Velkou výhodou ošetření je, že po zákroku se můžete bez jakýchkoliv omezení vrátit k běžným denním činnostem.

Ošetření přístrojem Blue Laser Energy Wave je natolik účinné, že i po jednom ošetření již vidíte ohromující výsledky. Odborné pracovnice vyberou individuální programy podle Vašich tělesných dispozic a věku. Dopřejte si zeštíhlující účinky a dokonalou postavu v příjemném a klidném prostředí našeho studia DIANA.