Redukce hmotnosti

Nadměrná váha, či dokonce obezita je v současné době problémem většiny naší populace. Je způsobena pohodlným, a v neposlední řadě konzumním způsobem života, kdy si dopřáváme více, než potřebujeme a kdy naše psychická žátěž je větší než zátěž fyzická. Tyto faktory následně vedou k přibývání tělesné hmotnosti, které jsou spojené se zdravotními komplikacemi. Alarmující je skutečnost, že tyto problémy se v poslední době týkají již i velkého množství dětí a mládeže.

Účinným prostředkem k redukci nadváhy či dokonce obezity je změna myšlení a životního stylu. Málokdo je však odborníkem na zdravý životní styl, anebo ho nedokáže sám udržet či dodržovat.

redukceStudio DIANA má propracovaný systém, jak tyto problémy zvládnout. Sestavujeme individuální programy jak se nadváhy či obezity zbavit. Nabízíme poradenství, sestavování jídelníčků, potravinové doplňky a další služby.
Klienty si zveme na pravidelné kontroly, kde zjišťujeme, jakým způsobem snižování hmotnosti probíhá a program podle dosažených výsledků upravujeme či doplňujeme. Podmínkou je, aby s námi klient plně spolupracoval, dodržoval námi stanovené postupy a výsledek je zaručen. Servisovaní klienti se cítí velice dobře i po zdravotní stránce, cítí úlevu i svěžest a vše vyvrcholí snížením hmotnosti na normální stav.

VÍTE, JAKÝ JE ROZDÍL MEZI DIETOU A ŘÍZENOU REDUKCÍ ORGANISMU?

U nás klienti nedrží zádné diety. Pracujeme s buněčnou výživou a redukce je druhotný produkt.

Dietu dostanete předepsanou, co který den, a v kterou hodinu máte sníst, aniž by jste si uvědomili proč to děláte a jak to působí na Váš organismus. Za 14 dní sice zhubnete, ale nic se nenaučíte o svém těle. Vrátíte se velice rychle k původnímu stravování a okamžitě naberete zpět zhubnutá kila, protože tělo během diety hladovělo (nedostávalo navyklé živiny a množství potravy). Váš organismus okamžitě zareaguje na požitou “hladovku” a ihned začne ukládat zásoby pro případ, že opět nedostane “najíst”.

Řízená redukce Vás naučí pod kontrolou odborníka si potraviny vybírat a hlídat. Je to však proces na delší dobu, ale výsledek je trvalý.

bmi

Jaké jsou příčiny přibývání tělesné hmotnosti?

NEMÁTE NADVÁHU, PROTOŽE JSTE JEDLI PŘÍLIŠ MNOHO,
MÁTE NADVÁHU, PROTOŽE JSTE NEJEDLI DOST A SPRÁVNOU STRAVU!!!

Dlouhodobě jste Vašemu tělu nedodávali základní živiny v dostatečném množství. Nyní mu schází něco, co potřebuje k tomu, aby bylo dostatečně silné a zdravé – základní výživa!!!
Takže aby přežilo s nedostatečným přísunem živin,

Vaše tělo dělá tři věci:

 1. Zpomalí Váš metabolismus, abyste byli méně aktivní. Tímto způsobem uchovává energii a zbývající vzácné výživné látky. Proto se cítíte unavení.
   
 2. Jako následek zpomaleného metabolismu začíná uskladňovat více tuků, protože si myslí, že hladoví.
   
 3. Jestliže má Vaše tělo nedostatek živin (dokonce stačí i jedna mikroživina, která má např. udržet zdravé Vaše vlasy), reakcí organismu je, že to “zesílí” Váš hlad a chutě a doufá, že budete jíst potřebné živiny. Samozřejmě, že většinou sáhnete po nějaké dobrotě, po polotovatu nebo po podobném na živiny chudém jídle, které způsobilo nedostatek živin na začátku. Takže tím prodloužíte problém, ztrácíte zdraví, životní energii a pokračujete v nabírání hmotnosti.

  Diety, omezení jídla, dělená strava, hypnóza, prášky na potlačení hladu apod., potlačují jen příznaky, tělo se zhoršuje díky nedostatku živin vyplývajícího z omezení jídla.

  Další významný problém je masivní úbytek svaloviny souběžně s úbytkem tuků. Takže když znovu hmotnost naberete (JO-JO efekt), přiberete jen tuky (pokud přitom intenzivně necvičíte). Skončíte s ochablým tělem, které je ještě v horší kondici, než když jste začali. Podepíše se to i na Vašem zdraví, protože máte dokonce i méně živin k obnově Vašich buněk, což je počáteční příčina, proč jste hmotnost nabrali.

SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME

Potřebujete odstranit příčinu nadváhy či obezity na buněčné úrovni. To Vám umožní rychle se zbavit nadbytečných kil a společně se zdravými návyky udržet si stálou hmostnost.

Náš program je speciálně zaměřen na příčinu problémů. Funguje na buněčné úrovni a rychlé zregeneruje Váš organismus. Výsledkem je rapidní úbytek hmotnosti, dramatický nárůst energie a vitality a “zářivost”, kterou Vaši prátelé a rodina zaznamená už za několik dní. Zhubnutí však neprobíhá rychle. Jde převážně o přeměnu metabolismu, vyčištění organismu a změnu životních návyků. Tento proces trvá individuálně 3-6 měsíců.

Studio DIANA je speciálně zaměřeno na řešení výše uvedených problémů, a to na buněčné úrovni. Vyšetření stavu organismu, individuální program sestávající z jídelníčků, potravinových doplňků, poradenství, a to vše v pravidelných kontolách, na které klienty zveme. Kontroly slouží ke zjišťování výsledků, úpravě stravovacích návyků, jídelníčků, či doplňků až ke konečnému stavu redukce a stabilizace hmotnosti.