Kosmetika Skin Care

KOSMETIKA – Skin Care

Motiv 1Dnešní doba nás vede k dokonalosti, ale jen málo žen ví, jak krátká a snadná cesta k tomuto úspěchu vede. Přiznejme si, že chceme být krásné nejen pro sebe, ale i pro partnera, okolí či do zaměstnání. Bohužel spousta žen neví, jak se o pleť řádně starat, anebo vydává spoustu peněz do různých kosmetických přípravků, které stejně nepůsobí tak, jak by si přály či nevhodnou kombinací nepřináší kýžený efekt. Chce to jen odvahu starat se o sebe na profesionální úrovni.

Studio DIANA se zabývá kosmetikou, a to na úrovni jak přímo prováděné kosmetiky, tak i poradenstvím. Profesionální kosmetické ošetření pleti provádíme jednou z nejkvalitnějších značkových kosmetik Skin Care americké výroby.

V příjemném prostředí nechejte omládnout svoji pleť.

Navíc Vás naučíme jak přípravky správně používat, individuálně vybereme ty nejvhodnější, poradíme kdy a jak ošetřovat pleť, a co se pro kterou ženu hodí.

Naše studio je vybaveno i moderní technikou, která výrazně podporuje účinky kosmetického ošetření. Omlazení či léčbu pleti můžeme podpořit obličejovou radiofrekvencí, kolagenáriem apod. Budete překvapena, jakých výsledků se dá dosáhnout během chvilky, a což teprve po pravidelném ošetření a používání. Výsledky jsou ohromující a Vaše pleť se doslova rozzáří.

PRŮBĚH KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ S PŘÍPRAVKY SKIN CARE

 1. Naneseme čistící mléko, otevřeme póry v první vrstvě a vyčistíme
 2. Obrousíme první vrstvu pomerančově-mandarinkovým peelingem, odstraníme přebytečné odumřelé buňky
 3. Provedeme relaxační a uvolňující masáž obličeje
 4. Naneseme hloubkově čistící masku a vyčistíme pleť až do třetí vrstvy
 5. Naneseme hydratační masku
 6. Tonizujeme pleť – tonik uzavře okamžitě póry, které jsme otevřeli mlékem a maskou
 7. Aplikujeme denní krém s vitamíny A, C, E, krém vybereme podle věku klientky, pro zralou pleť používáme denní krém s přídavkem glukosaminu a bílého čaje, který podporuje tvorbu vlastního kolagenu
 8. Vpracujeme do pleti aktivní sérum, které je postavené na velké dávce vitamínu C, což je jeden z nejsilnějších antioxidantů, ten pleť chrání vůči okolním vlivům a působení volných radikálů, které způsobují stárnutí pleti
 9. 12 minut kolagenária – ozařování zdravým světlem na podporu tvorby kolagenu

Celé ošetření trvá cca 60 minut

Pokud se Vám bude kosmetika Skin Care líbit a bude vyhovovat Vaší pleti můžete si dané přípravky zakoupit a provádět si běžné denní udržování pleti sami .

JAK DENNĚ A TÝDNĚ PEČOVAT O PLEŤ

Ranní péče o pleť:

 1. voda
 2. čistící mléko, gel
 3. voda
 4. tonikum (navlhčený tampón)
 5. denní krém
 6. make-up

Týdenní péče o pleť:

 1. voda
 2. maska hydratační čistící
 3. voda
 4. tonikum (navlhčený tampón)
 5. denní, noční krém

Večerní péče o pleť:

 1. voda
 2. čistící mléko, gel
 3. voda
 4. tonikum (navlhčený tampón)
 5. noční krém
Denní péče

Velmi důležitou součástí v péči o pleť je především životní styl a stravování. Pokud Vám chybí některé složky výživy, či naopak přebývají, dále máte zanešený organismus nežádoucími látkami, které následně způsobují potíže nebo nemoci, projeví se to i na Vaší pleti.

Pro krásnou a zdravou pleť je v prvé řadě nutné vyčistit organismus zevnitř. To se okamžitě projeví právě na pleti, která viditelně ožije a ozdraví. Následně se pleť naučíte ošetřovat i zvenčí. Výsledek má takový efekt, že jsou naše klientky doslova „šokovány“.

V našem studiu Vám odbornice na výživu poradí jak organismus detoxikovat, jak upravit jídelníček i životní styl.

JAK SE ODRÁŽÍ STRAVOVÁNÍ A NESPRÁVNÁ FUNKCE ORGÁNŮ NA PLETI

 1. Játra
 2. Střeva
 3. Slezina
 4. Žaludek
 5. Ledviny
 6. Dvanácterník
 7. Pohlavní orgány
 8. Srdce

– pihy, pigment, vrásky
– akné
– tukové kuličky
– červené skvrny
– otoky, „pytle“ pod očima
– horní ret
– opary
– jaký nos – takové srdce

MAPA ZDRAVÍ

Mapa pleti

 1. Močový měchýř
 2. Tlusté střevo
 3. Tenké střevo
 4. Játra
 5. Slezina
 6. Žlučník
 7. Nadledvinky
 1. Slinivka
 2. Žaludek
 3. Srdce
 4. Průdušky
 5. Plíce
 6. Pohlavní orgány
 7. Ledviny

Části tváře korespondují s ostatními částmi těla. Pokud není některý tělesný orgán v pořádku projeví se to i na Vaší tváři v podobě skvrn, vyrážek, vrásek, akné apod.

Proto je důležité, abychom při péči o pleť mysleli i na vyčištění organismu zevnitř. To se pak projeví na zdravém základě pleti, kterou už následně můžeme upravovat a udržovat pouze kosmeticky.

 

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA PÉČE O PLEŤ

ČISTÍCÍ MLÉKO

Čistící mléko má za úkol vyčistit pokožku do hloubky – až do druhé vrstvy, otevírá póry a absorbuje nečistoty v pokožce. Toto čištění musíme provádět ráno i večer, aby byla pokožka čistá a netvořily se znečištěné póry a akné. Mléko necháme pracovat 2-3 minuty. Čistící mléko se nanáší vždy odspodu směrem nahoru. Je rovněž výborným odličovadlem.

PLEŤOVÉ TONIKUM

Pleťová voda jen čistí a otevírá póry, na rozdíl od tonika, který póry zavírá a vytlačuje zbytky nečistot. Tonikum tonizuje pleť, tzn., že ji barevně vyváží a celiství. Vytvaruje Vaši tvář natolik, že Vám nebude ovadat pokožka. Bude po celý den pružná a napnutá. Tonikum Skin Care je jedním z nejlepších na světě, svým složením, hutností i svými výsledky. Dokáže uzavřít póry do jedné minuty. Tonikum a make-up jsou jediné přípravky, které se nanáší shora dolů.

DENNÍ KRÉM

Denní krém se používá ráno a následuje po pleťovém toniku. Má za úkol chránit Vaši pleť před vnějšími vlivy (smog, prach, vítr, déšť, mráz, ale i před zářivkami a UVA + UVB zářením). Aby Váš krém chránil tak, jak je potřeba, musí mít ochranný faktor (SPF) a musí obsahovat nezbytné vitamíny A, C, E. Na každou pleť musí být denní krém hydratační. Krém se nanáší na pokožku po zaschnutí tonika odspodu nahoru.

NOČNÍ KRÉM

Noční krém používáme večer po aplikaci pleťového tonika. Pro naši pleť je velmi důležité, aby noční krém byl opravdu kvalitní. Z 24 hodin dne jsou pouze 4 hodiny, kdy dokáže pleť mládnout – vstřebávat výživu, a to v noci od 00:00 do 04:00 hodin. Je to doba, kdy se obnovují pleťové buňky, pleť se zpevňuje, zlepšuje se její struktura a vyhlazují se jemné vrásky a rýhy. Proto se po probuzení nebudete děsit svého obličeje, budete vypadat lépe než večer. Náš noční krém působí kaskádovitě po celou dobu spánku.