Detoxikační bahenní zábaly

Jun 6, 2017   //   by admin   //    //  No Comments

Jedinečná americká patentovaná technologie odstraňující toxické a odpadní usazené látky z těla, formující postavu s garantovaným úbytkem objemu těla již při první aplikaci !!!

OKAMŽITÝ VIDITELNÝ VÝSLEDEK !!!

Minimálně 15 cm úbytku na objemu těla

Tato metoda je založena na působení bahna z Mrtvého moře, obohaceného přírodními minerálními přísadami. Detoxikační bahenní zábaly nejsou o úbytku hmotnosti a ani zde nedochází k dehydrataci těla. Silné detoxikační schopnosti bahna v kombinaci se zábalovou technikou dosahují již při první aplikaci neuvěřitelných výsledků při formování těla, hluboké detoxikaci a při dalších pozitivních změn uvnitř i na povrchu těla.

Metoda byla vyvíjena 12 let americkým Dr. Richardem Stremem jako pomoc lidem s jaterními a ledvinovými problémy a je jako jediná zábalová metoda vědecky ověřena.

Jak to funguje?

Bahno včetně speciálních obinadel je ohřáto na 42-43° C. Tato teplota při aplikaci na povrh těla otevírá póry pokožky. Otevřenými póry proniká roztok minerálních látek z bahna do podkoží. Tyto minerály mají neuvěřitelnou schopnost na sebe vázat škodlivé toxické a odpadní látky v mezibuněčném prostoru kolem tukových buněk. Díky speciální zábalové technice založené na tlakovém principu dochází ke zmenšování mezibuněčného prostoru, škodlivé látky jsou vytlačovány z těla ve do obinadel. Tukové buňky se posunují do uvolněného prostoru a dochází k celkovému zmenšování objemu těla. Vše záleží na množství toxických a odpadních látek, kterými je organismus zanešen. Tímto procesem se uleví i vnitřním orgánům jako jsou játra, ledviny apod., které jsou vlastní detoxikační činností přetíženy.Účinky na tělo:

 • Hluboká detoxikace
 • Okamžité zmenšení celkového objemu těla min. o 15 cm, ale až 40 cm a více
 • Tvarování postavy
 • Viditelný lift prsou, hýždí, břicha a stehen
 • Díky minerálním látkám je kůže vyhlazená a až sametově hebká
 • Zlepšení elasticity kůže
 • Redukce celulitidy a strií
 • Pomáhá při kožních problémech (ekzémy, lupenka apod.)
 • Kůže se zbavuje odumřelých buněk
 • Zrychluje se metabolismus těla
 • Odstraní se únava, nespavost a zlepší psychika

Jak celá procedura probíhá?

 1. Úvodní pohovor, seznámení s procedurou, zjištění zdravotního stavu a možných kontraindikací
 2. Měření těla na specifických bodech a základní zvážení
 3. Aplikace 26 speciálních obinadel s předehřátým roztokem bahna na celé tělo (mimo hlavy)
 4. Oblečení do speciálního vinilového obleku, který udržuje teplotu a vlhkost
 5. 1 hodina relaxace na lehátku – působení bahna na tělo
 6. Sundání obleku a obinadel
 7. Následné kontrolní měření
 8. Vyhodnocení výsledku a další konzultace

Co je důležité ! :

Před aplikací nepoužívejte tělové mléko, krémy nebo parfémy – pokožka by měla být čistá, bez kosmetických přípravků.

Bahno ze zábalu se vsákne do pokožky – zbytek do obinadel. Tělo je po aplikaci čisté, není nutno se sprchovat, pouze otřít vlhkost ručníkem.

Vzácné minerály z bahna působí ještě 3 dny, proto se nekoupejte ani nepoužívejte mýdla či sprchové šampóny (pouze na intimní partie), stačí se sprchovat ne příliš horkou vodou. Po uvedenou dobu nepoužívejte ani tělové krémy a mléka.

Je též vhodné omezit přísun potravin, resp. nápojů, např. káva, alkohol, nikotin apod. Tělo prochází hlubokým detoxikačním procesem a uvedené poživatiny ho znovu toxikují.

Doporučujeme:

Pro zvýšení efektu bahenních detoxikačních zábalů doporučujeme skloubit tuto proceduru s přístrojovou lymfatickou masáží Pomůže urychlit vyplavovaní toxických a odpadních látek z těla ven.

Kontraindikace:

Pro detoxikační zábaly jsou stanoveny 4 typy klientů:

 1. Klienti, kteří nenají žádné problémy
 2. Klienti, kteří mohou být baleni, ale opatrně
  (klienti se špatnou cirkulací krve, s dýchacími problémy, s vysokým krevním tlakem, kojící matky, klienti s kýlou
 3. Klienti, kteří by měly nejdříve prokonzultovat s lékařem jejich stav
  (při onkologickém onemocnění, se srdečními problémy, s epilepsií a pod.
 4. Klienti, kteří by neměli být ošetření vůbec
  (v těhotenství, při zánětu žil, klienti po nedávné operaci, Enfyzema, klienti s alergií (např. na zinek), klienti s nakažlivou kožní chorobou

IPL  E–light
trvalá epilace

Feb 19, 2015   //   by admin   //    //  No Comments

foto nohy

Již máte dost věčného holení, vytrhávání či bolestivého odstraňování nežádoucích chloupků depilačním voskem?

Nabízíme Vám jedinečnou technologii na principu selektivní fototermolýzy, která Vám trvale odstraní nežádoucí ochlupení z Vámi vybraných problema- tických partií těla.

Naše Studio DIANA využívá špičkový certifikovaný přístroj IPL E-light, který je kombinací IPL (Intenzivní pulzní světlo) a radiofrekvenční technologie. V této vysoce účinné kombinaci vykazuje přístroj vynikající, šetrné a trvalé účinky v oblasti působení IPL. Tento přístroj se neomezuje pouze na epilaci, ale lze s ním provádět i další kosmetické úpravy:

 • Fotoepilace – trvalá redukce ochlupení
 • Odstranění pigmentových skvrn
 • Odstranění rozšířených či popraskaných žilek (cévních defektů) na povrchu pokožky
 • Fotojuvenace – omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu apod.
 • Odstranění drobných vrásek a zlepšení vzhledu hlubokých vrásek
 • Redukce jizev a strií
 • Redukce projevů akné

Na jakém principu FOTOEPILACE funguje?

Technologie je založena na principu selektivní absorpce pulzního světla tkáněmi obsahujícími barvivo (melanin), popř. krevní barvivo (hemoglobin), kde se světelná energie přeměňuje na teplo. Vlasová pochva společně s vlasovou cibulkou (folikul) je rozehřátá přibližně na 70°C. zniceni-folikulaÚčinkem tzv. selektivní fototermolýzy při epilaci dojde k přehřátí tkáně obsahující pigment a zničení vlasového folikula. Zničené buňky jsou pak lymfatickým systémem odstraněny z těla.Kombinací s bipolárním radiofrekvenčním pulzem docílíme působení v hlubších tkáních než při aplikaci samotného světla při nižších hodnotách použité světelné energie. Při poškození vlasového folikulu již v místě růstu nevzniká žádný chloupek, odstranění je trvalé.

Při ošetření rozšířených červených žilek a dalších cévních defektů na pokožce se používá speciální aplikační hlavice Intenzivního pulzního světla o vlnové délce 560nm. Světelný paprsek se selektivně váže na krevní barvivo (hemoglobin), je jím absorbováno a měněno na teplo. Vytvořené teplo způsobí sražení hemoglobinu a jeho rozložení, následně pak vyblednutí ošetřovaného místa. Tímto způsobem je ošetřovaná žilka na principu imunologického odbourávání vstřebána, popř. se zbytky odbouraného hemoglobin odloupnou při přirozené výměně kůže.

Při ošetření pigmentových skvrn je laserový paprsek schopen vysokou energií v okamžiku zasáhnout pouze místo, kde chceme tento nežádoucí projev odstranit, aniž by poškodil okolní tkáně a to díky své specifické délce a absorpci paprsku do barviva pigmentace. Laserový paprsek ošetřovaný pigment tzv. rozstřelí na mikroskopické části a bílé krvinky je následně odplaví z těla během několika dní.

Předzákroková péče při fotoepilaci

Je velmi podstatné, aby nebyla pokožka před zákrokem opálená. Doporučujeme alespoň 2-3 měsíce se neopalovat na slunci ani navštěvovat solária. Čím je pokožka světlejší a chloupky tmavší tím je zákrok účinnější. Zároveň je vhodné 4-5 týdnů před zákrokem používat krém s vysokým ochranným faktorem na epilované části těla, které mohou být vystaveny nepřímému slunečnímu záření. Zásadně se nesmí chloupky vytrhávat ani jinak likvidovat 4 týdny před zákrokem. Epilované místo pouze 1 týden předem oholíme, aby byly chloupky v den ošetření přibližně 2-3 mm dlouhé.

Při epilaci chloupků na obličeji, dekoltu apod. zásadně nepoužívejte před ošetřením žádný make-up. Jeho barevné pigmenty by se působením intenzivního světelného impulzu spálily, mohly by proniknout do pokožky a stal by se z nich permanentmí make-up.

Průběh ošetření

Celá procedura fotoepilace probíhá vleže v příjemném intimním prostředí. Klientka i ošetřující personál musí mít na očích ochranné brýle. Zákrok se provádí speciální hlavicí opatřenou xenonovou výbojkou, která produkuje širokospektrální světelný výboj a hlavicí s bipolární radiofrekvencí. Při proceduře může klientka pociťovat jemné štípnutí či pocit tepla při světelném výboji. To je způsobeno selektivní termolýzou, kdy se světelná energie mění na tepelnou, která proniká do pokožky a způsobuje spálení vlasového folikulu. Ke spálení pokožky však dojít nemůže, jelikož je celá plocha aplikátoru hlavice aktivně ochlazována destilovanou vodou přibližně na 10°C. Toto chlazení omezuje začervenání a působí analgeticky. Pro snížení citlivosti nebo v případě přecitlivělé pokožky lze použít znecitlivující krém. V závislosti na typu pokožky může ošetřované místo zarudnout, příležitostně i lehce napuchnout. Tyto příznaky zpravidla rychle zmizí. Po zákroku se epilované místo ošetří zklidňujícím přípravkem. Délka zákroku je závislá na ploše ošetřované pokožky přibližně 10 – 30 minut, ve zvláště náročných zákrocích i déle.

Pozákroková péče

Ve většině případů je epilace provázena mírnou kožní reakcí jako po opalování, která vymizí během několika hodin. Mírné zarudnutí či otoky však mohou přetrvávat i po dobu 2-3 dní. Reakce na epilaci vyplývají z individuálních vlastností pokožky, které jsou proměnlivé v závislosti na momentálním fyzickém a psychickém stavu klienta. Po zákroku by se klientka měla vyhnout opalování po dobu 2-3 týdnů. Doporučuje se používat krém s vysokým ochranným faktorem na epilované části těla, které mohou být vystaveny byť i nepřímému slunečnímu záření. Ošetřená místa častěji omývejte vlažnou vodou.

Kolik ošetření je potřeba podstoupit?

faze-rustu-vlasuPři jednom zákroku nemohou být nikdy odstraněny všechny nežádoucí chloupky. Ty rostou v cyklech, část chloupků je v klidu (fáze telogen), část roste (fáze anagen). Při fotoepilaci jsou v podstatě odstraněny chloupky aktivní, které právě rostou. Jejich podíl je po těle rozdělen různě a představuje přibližně 10-50% všech chloupků na daném místě. Rozdílná je i doba i doba růstu v jednotlivých fázích, která trvá přibližně 4-24 týdnů. Podle místa na těle je proto potřeba podstoupit 3-8 ošetření. Mezi jednotlivými zákroky by měl být dodržen interval cca 4 týdny na hlavě a minimálně 6-12 týdnů na těle. Vše se odvíjí od fyziologie růstu lidských chloupků.

Pokud je chloupek v klidové fázi může vypadnout vlivem fotoepilace, ale vlasový folikul není narušen a bude produkovat nový chloupek. Proto je nutné opakování zákroku. Výsledky fotoepilace jsou viditelné již po prvním ošetření, které zlikviduje až 30% chloupků. Opakováním lze vzhledem k typu pokožky a chloupků odstranit až 95%.

Rozdíly v pojmech DEPILACE, EPILACE, FOTOEPILACE

Depilace – povrchové odstranění chloupků, vousů například žiletkou, břitvou, holícím strojkem apod. Jedná se pouze o povrchové seříznutí chloupků zároveň s kůží. Lze požít i chemickou depilaci, která rozruší vlasový keratin od povrchu pokožky – Opilca atd.

Epilace – víceméně mechanická procedura, kdy se vytrhává chloupek i s kořenem, Folikul ale zůstává neporušen a přejde do klidové telogenní fáze. Posléze začne chloupek znovu růst. Oproti depilaci je ale nový nárůst chloupků daleko pomalejší. Pro epilaci se požívají různé nástroje a přípravky jako epilační pinzeta, epilační strojky, teplé či studené vosky, cukrová epilace, epilace nití apod. Většinou jsou tyto metody značně bolestivé a musí se neustále opakovat.

Fotoepilace – metoda založená na principu selektivní termolýzy, kdy se světelná energie mění na tepelnou, vysoce zahřívá melanin obsažený v chloupku, teplo se přenáší na vlasový folikul, který je následně natolik poškozen, že odumírá. Tato metoda je trvalá, ze zničeného vlasového váčku již nový chloupek nevyroste. Vzhledem k růstových fázím se musí procedura několikrát opakovat. Výhodu mají klienti s tmavými chloupky na světlé pokožce. Čím světlejší chloupky a tmavší pokožka, tím je celá metoda pomalejší a méně účinná.

Další kosmetické úpravy prováděné přístrojem IPL E-light na principu selektivní termolýzy

ODSTRANĚNÍ PIGMENTOVÝCH SKVRN – toto ošetření se provádí stejně jako fotoepilace avšak při jiných vlnových délkách. Pigmentové skvrny vznikají u dětí i dospělých. Mohou vznikat následkem nadměrného vystavováním se slunci společně s neodborným kosmetickým ošetřením, hormonálních změn, nesprávné funkce jater, tzv. „stařecké skvrny, genetické dispozice, nedostatku vitamínů apod. Skvrny mají různou intenzitu zbarvení od výrazných až po téměř neviditelné, a to podle hloubky kožního barviva.

Při ošetření dochází vlivem pulzního světla k „rozstřelení“ pigmentových skvrn na drobné částečky, které následně bílé krvinky postupně odstraňují z daného místa a během 10 dnů zbytky skvrn vymizí. Vzhledem k barevnosti a hloubce skvrn je v určitých případech nutné proceduru i několikrát opakovat.
Po ošetření může být kůže začervenalá popřípadě mírně oteklá, vyjímečně i mírně narušená, ale v průběhu dvou týdnu je kůže zhojená, výkon se může opakovat.

ODSTRANĚNÍ ROZŠÍŘENÝCH ČI POPRASKANÝCH ČERVENÝCH ŽILEK – sytě červené rozšířené žilky vznikají snížením kvality elastických vláken v žilní stěně, která ztrácí svou pružnost. Vznikají vlivem genetických dispozic, vysokým krevním tlakem, hormonálními účinky, ale také počasím, kdy byl klient vystaven velkému mrazu nebo opakovaně UV paprskům – přílišné opalování. Rozšířené žilky se nejčastěji vyskytují okolo nosu, na tvářích a na dolních končetinách. Pro tělo nepředstavují žádný problém, pouze estetický.

K ošetření se používá rovněž Intenzivní pulzní světlo IPL o speciální vlnové délce, které žilku zataví (zkolaguuje) a imunitní systém (i v tomto případě rovněž bílé krvinky) její zbytky odstraní. Doba hojení závisí na ošetřovaném místě. Rychleji se hojí ošetření obličeje, na končetinách hojení probíhá až několik týdnů. Po zákroku může být ošetřované místo i několik hodin začervenalé. Následující den se objeví drobné stroupky po zbytcích krve. Místo se potírá krémy a stroupky do několika dnů zmizí. Po zákroku se nesmí ošetřované místo 6 týdnů opalovat.

Po první zákroku se odstraní přibližně 50-70% popraskaných žilek. Přibližně po měsíci se provede kontrola a následně druhé ošetření, záleží na rozsahu a množství žilek. Vyjímečně ještě jedno ošetření. Likvidace žilek vydrží měsíce a roky. Časem se však pomalu začnou objevovat nové žilky. Ty se pak odstraní stejným způsobem.

FOTOJUVENACE – OMLAZENÍ POKOŽKY – fotojuvenace je metoda omlazení pleti, při které se zahřívá škára nízkými dávkami světelné energie a kde se světelný pulz filtrovaného paprsku absorbuje tkání. Zahříváním následně dochází k narušení kolagenových vláken. Ve tkáni se zahájí proces hojení a aktivace buněk, které začnou produkovat kolagenní vlákna (neinvazivní lifting). Podporuje se tím tvorba nového kolagenu tzv. lifting obličeje, vyhlazují se vrásky, pokožka se zpevní a pleť se celkově vypíná. Dalším efektem fotorejuvenace je redukce pigmentových skvrn, drobných žilek, vyhlazení jemných vrásek i drobných jizviček. Ošetření se provádí na celém obličeji nebo jeho částech jako jsou vrásky okolo očí, na čele, kolem úst a dále i na krku a dekoltu. Fotorejuvenace je šetrná metoda , kterou lze kombinovat i s jinými postupy jako je chemický peeling, apod.

Aby se dosáhlo co nejlepšího výsledku omlazení pleti je potřeba proceduru podstoupit přibližně 4x v rozmezí minimálně 6 týdnů. Konečný výsledek lze očekávat asi 3 měsíce po ukončení procedury vzhledem k obnově kolagenu v pleti.

Při fotojuvenaci může docházet k lehkému zarudnutí pokožky, které však vymizí. K úplné regeneraci dochází přibližně po 7-14 dnech. V období, kdy je pleť ošetřována se neopalujte, nenavštěvujte solárium, sauny, parní lázně ani horké koupele. Zvýšeným prokrvením se prodlužuje doba hojení a dochází k nežádoucímu podráždění kůže. Při hojení používejte studené obklady nebo hydratační a regenerační krémy. Při pobytu na slunci požívejte krémy s vysokým ochranným UV faktorem.

ODSTRANĚNÍ DROBNÝCH VRÁSEK A ZLEPŠENÍ VZHLEDU HLUBOKÝCH VRÁSEK – toto ošetření je v podstatě částí fotojevenace, pro které platí stejné principy a pravidla. Jemné vrásky okolo očí, čela a úst se dají úspěšně vyhladit, hluboké vrásky potom redukovat a zmírnit jejich estetický dopad. Celkový vzhled dokonalejší, výsledkem je omlazení o 5-10 let.

Výsledky jsou dlouhodobé, ale nemohou natrvalo zabránit stárnutí pleti, tvorbě nových vrásek, rozšířením červených žilek či pigmentových skvrn. O pleť je nutno se starat nejen vnějším ošetřováním, ale i správnou životosprávou a aktivním pohybem. Pokud chcete vypadat stále mladě a svěže je potřeba proceduru po určitém čase znovu zopakovat.

REDUKCE JIZEV A STRIÍ – strie jsou pruhové jizvičky na pokožce vznikající nadměrným pnutím kůže v souvislosti s rychlým váhovým přírůstkem, růstem či hormonálními změnami. Silným pnutím dochází k narušení kolagenních a elastických vláken nacházejících se pod povrchem kůže a následnému ztenčení pokožky. Vznikají nejčastěji v oblasti boků, stehen, na prsou a břiše. Nově vzniklé strie mají růžové až červené zbarvení, postupně přecházejí ve světlé až bělavé vkleslé pruhy.

Ošetření strií a jizviček probíhá obdobně jako u fotojuvenace s podporou RF (radiofrekvence). S použitím vhodně nastavené vlnové délky proniká světelný pulz do hlubších vrstev pokožky, kde stimuluje tepelnou energií kolagenní a elastinová vlákna. Zde dochází k předání teploty do okolní tkáně s jejím následným stažením. Jizvička či strie se postupně zatahuje a zmenšuje. Stimulovaná kolagenní vlákna produkují nový kolagen, který vkleslou strii dorovnává. Ošetření se doporučuje opakovat minimálně 3x s odstupem 4-6 týdnů. Úspěšnost závisí na velikosti strií, způsobu hojení, kvalitě pokožky a v neposlední řadě i životním stylu klientky. Pohybuje se na 40 – 80%. Již vzniklých strií či jizev se nelze stoprocentně zbavit, lze je však redukovat, zmírňovat barevnou odlišnost a upravit nerovnost kůže.

Při zákroků může klient pociťovat štípnutí či teplo. Pro citlivější pokožky lze použít znecitlivující mast EMLA cca 30 minut před ošetřením.

Před ošetřením se nelze alespoň 4-8 týdnů opalovat, navštěvovat solária či používat samoopalovací přípravky. Minimálně týden předem nepoužívejte peeling. Rovněž zvyšte pitný režim, minimálně 2,5 l denně po dobu týdnu před ošetřením a omezte kofeinové nápoje a alkohol. Při vstupním pohovoru sdělte jestli nepoužíváte některé léky jako antibiotika, kortikosteroidy apod. Každé nedodržení uvedených podmínek snižuje účinnost celé procedury. Pro ošetření pokožky a hojení postupujte obdobně jako při fotojuvenaci.

REDUKCE PROJEVŮ AKNÉ – akné je onemocnění pokožky vznikající z mnoha příčin vnějšími i vnitřními vlivy. Na vzniku se podílí zvětšená produkce kožního mazu společně s rohovatěním ústí mazových žláz. Ucpáváním mazových žláz zátkami mazu a zrohovatělých odumřelých buněk vzniká kordon (uher). Ve vývodech mazových žláz jsou vždy bakterie rozkládající maz, které uvolňují produkty podporující tvorbu zánětu. Následkem jsou pak červené pupínky, které se postupně mění v hnisavé vřídky. Po jejich zhojení zůstávají na pokožce často znatelné jizvičky.

K odstranění či redukci akné se využívá Intenzivní pulzní světlo společně Radiofrekvenční technologií. Intenzivní světlo proniká do pokožky a při optimálním nastavení vlnových délek tlumí zánět probíhající v pleti. Zároveň stimuluje epidermis a zabraňuje vzniku nových ložisek, ovlivňuje a urychluje hojení jizev po akné. V kombinaci s radiofrekvencí se celý proces urychluje a zefektivňuje.

Výsledným efektem je potlačení a odstranění akutního zánětlivého procesu, omezení barevného projevu v zanícených oblastech, omezení šíření zánětu do dalších oblastí, rozpuštění rezidua ze zánětů a z ucpaných pórů, redukce velikosti pórů a zlepšení celkového vzhledu pleti. Následně se odstraňují i drobné jizvičky. Akné se po proceduře stává neaktivním, pokožka se zklidňuje a jizvičky po čase vymizí. Současně se omlazuje pokožka, vyrovnává se barevnost, získává pružnost a stává se zářivější a svěží.

Ke kompletní likvidaci akné je potřeba nejen zásahu, který akné léčí, ale především mu předcházet. Důležitá je detoxikace – odstranění jedovatých toxinů z organismu a plísní ze střev, dále vhodné stravování a celkový životní styl. Je také nutné používat vhodné kosmetické přípravky, které pleť čistí a zabraňují zánětlivým procesům.

Pro ošetření akné platí stejné podmínky přípravy na zákrok jako u předchozích procedur. Důležité je především vyhnout se 4 – 6 týdnů předem opalování jak na slunci tak v soláriích, vyvarovat se pobytu v saunách a parních lázních, kde dochází ke zvýšenému promaštění pokožky apod.

Pro maximální efekt se doporučuje 4–6 ošetření s odstupem 1 měsíce.

Jak celá procedura probíhá?

 1. Při první návštěvě je s klientem proveden odborný pohovor, při kterém se domluví rozsah a možnosti ošetření, časový plán a průběh zákroků a zjistí se citlivost klienta na požadované ošetření. Dále se s ním provede konzultace ohledně kontraindikací a zjistí se, jak klient dodržoval předzákrokovou péči. Klient vyplní a podepíše Informovaný souhlas s prováděnou procedurou a je mu vystavena zákaznická karta, která je vedena po celou dobu, kdy dochází na procedury.
 2. Klientovi je provedeno předzákrokové ošetření – očištění daného místa, příp. odlíčení, tonizace pokožky, u citlivějších klientů pak použití znecitlivujícího krému.
 3. Na ošetřované místo se nanese vrstva vodivého aqua gelu, který má ochrannou a chladící funkci a zvyšuje výsledný efekt procedury. Klientovi jsou nasazeny ochranné brýle.
 4. Je proveden zkušební záblesk, aby se zjistila následná reakce klienta na ošetření.
 5. Pokud je vše v pořádku je provedeno celé ošetření dle dohodnutého rozsahu.
 6. Po ukončení zákroku je klientovi odstraněn vodivý gel a dočištění pleti
 7. Následně se s ním probere pozákroková péče, možnosti reakce těla na zákrok, dohodne se příští termín další procedury a vše se zaznamená do klientovy karty
 8. Při dalších návštěvách se klientovi provede kontrola již ošetřeného místa a vyslechnou se reakce na předchozí ošetření, aby se mohly nastavit nové parametry následujícího zákroku.

Péče o pokožku po zákroku

 • Při ranní péči o pokožku používejte mírně neutrální prostředek, studenou převařenou vodu, dále krém s vitamínem C a opalovací krém s vysokým ochranným faktorem
 • Večer pleť očistěte a naneste hydratační krém
 • U problematické citlivé pleti lze použít holící kosmetiku, hřejivé masti, aby se zmírnily reakce pleti a podpořila se její obnova. Je možné, že místa po ošetření budou světlejší nebo tmavší. K vyrovnání pigmentace následně dochází samovolně. U některých typů může trvat až 4 měsíce
 • Nepoužívejte hormonální či jinou povzbuzující kosmetiku, aby nedošlo k vyšší produkci pigmentu. Týden po ošetření nepoužívejte peeling ani samoopalovací přípravky
 • 4-8 týdnů po ošetření nedoporučujeme opalování ani solária. Sluneční paprsky zvyšují tvorbu melaninu a mohlo by dojít k nežádoucí hyperpigmentaci. Pokud už musíte být na slunci chraňte pokožku opalovacím krémem s vysokým UV ochranným faktorem.
 • Dále doporučujeme se několik dní po zákroku vyvarovat náročných aktivit, kde dochází výraznému prokrvení pokožky, jako jsou sauny, parní lázně, namáhavý sport, masáže apod.
 • Před ošetřením alespoň týden zvyšte pitný režim a omezte konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu a omezte kouření

Kontraindikace

 • Ženy v těhotenství nebo při kojení
 • Osoby se závažným stádiem cukrovky, s vysokým krevním tlakem, kardiaci, epileptici
 • Osoby s kardiostimulátorem nebo jiným přístrojem v těle
 • Osoby po úrazu či v léčbě, po plastických operacích pouze po konzultaci s lékařem
 • Osoby s rakovinou kůže nebo jiným závažnějším onemocněním kůže
 • Zánětlivé procesy v místě ošetření
 • Osoby, které se nesmějí vystavovat intenzivnímu slunečnímu záření, či citlivě reagují na světlo nebo užívají léky způsobující citlivost na světlo
 • Při poruchách srážlivosti krve
 • Osoby po kolagenové nebo botulinové injekci – až 3 měsíce po aplikaci a po dohodě s lékařem
 • Osoby s aktivním herpes nebo trauma

Hubnutí Modrým laserem

Aug 21, 2014   //   by admin   //    //  No Comments

MODERNÍ KANADSKÁ TECHNOLOGIE HUBNUTÍ V KOMBINACI TŘÍ SOND

kolaz
Aplikace se používají při odstraňování celulitidy, redukci tukových buněk v problematických partiích a liftingu pokožky obličeje a těla

pristroj-bluelaser

Přístrojem Blue Laser Energy Wave lze kombinovat tři technologie najednou:

 1. Cílené vakuové nasávání – zde dochází k dokonalému vypnutí pokožky, následným zeštíhlením epidermis a ošetření buněk, které by jinak zůstaly nedotčeny
 2. Bipolární medicínská radiofrekvence – regulované radiofrekvenční vlny zahřívají a prokrvují pokožku a tukové buňky, čímž dochází k výrazně lepším a rychlejším výsledkům  ošetření
 3. Modrý trio-laser – proniká pokožkou a otevírá póry tukových buněk, které následně účinně rozkládá

Přístroj blahodárně působí na část pokožky – dermis, kde bipolární radiofrekvence zahříváním a světelná laserová energie způsobuje rovněž napínání a regeneraci kolagenových vláken, tzn., že kromě redukce tukových buněk působí i na lifting pokožky (odstranění vrásek).

Blue Laser Energy Wave disponuje třemi aplikačními sondami určenými k různému ošetření:

 1. Sonda pro ošetření očního okolí a odstranění estetických nedostatků (jizvičky, akné, strie, apod.)
 2. Sonda pro facelift obličeje, krku a dekoltu
 3. Sonda pro odstranění tukových buněk a celulitidy
sonda3 sonda2 sonda

Díky těmto speciálním sondám lze ošetřit téměř celé tělo: obličej, podbradek, krk, dekolt, paže, záda, břicho, okolí prsou (pro muže), boky, stehna, kolena, lýtka.

blue-laser

blue-laser2Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií od 18 let. Je vhodné i jako prevence tvorby vráse, ochabování pokožky apod.

Základní ošetření dané partie představuje 3x aplikaci speciální sondou. Kompletní ošetření pak 6x. Rozestup mezi ošetřeními je minimálně 72 hodin. Pro účinnější vyplavování redukovaných tukových buněk se doporučuje aplikace procedury lymfodrenáže, a to alespoň 5x 50 min.

Velkou výhodou ošetření je, že po zákroku se můžete bez jakýchkoliv omezení vrátit k běžným denním činnostem.

Ošetření přístrojem Blue Laser Energy Wave je natolik účinné, že i po jednom ošetření již vidíte ohromující výsledky. Odborné pracovnice vyberou individuální programy podle Vašich tělesných dispozic a věku. Dopřejte si zeštíhlující účinky a dokonalou postavu v příjemném a klidném prostředí našeho studia DIANA.

Laserová liposukce

Mar 1, 2014   //   by admin   //    //  No Comments

NEJŠETRNĚJŠÍ A VYSOCE ÚČINNÁ METODA
FORMOVÁNÍ POSTAVY TECHNOLOGIÍ BUDOUCNOSTI

LipolaserPoužití laserových diod, které vydávají tzv. “studené světlo”, je úplnou a převratnou lékařsky ověřenou novinkou.

Druhy ošetření LipoLaserem:

 • Redukce tukových buněk
 • Odstranění celulitidy
 • Cílené tvarování postavy
 • Vyhlazování a zjemňování pokožky

Princip fungování přístroje

Screenshot 2015-02-19 14.26.03Světlo červeného laseru prostupuje pokožkou k tukovým buňkám, kde dochází ke stimulaci mitochondií. Tím je zahájen proces štěpení trigliceridů na mastné kyseliny a glycerol, které se z buněk uvolňují. Produkty štěpení jsou následně zachyceny lymfatickým systémem a odváděny z těla.

Hlavní a zásadní rozdíl oproti klasickým metodám je v tom, že pomocí červeného laseru dochází ke stimulaci tukové buňky, která má za následek zahájení automatického procesu přirozeného štěpení. Nedochází tedy k jejich násilnému zničení, ale využívá se paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům hmotnosti v celém těle.

Screenshot 2015-02-19 14.26.33Screenshot 2015-02-19 14.26.15

 

 

Průběh ošetření

Na zvolené partie se používají aplikátory, které jsou vybaveny výstupy na paprsky světla červeného laseru. Další funkce jsou vybrace a elektroforéza. Aplikátory jsou položeny staticky na pokožce a zafixovány.

Ošetření je bezbolestné a naprosto bezpečné. Nedochází k destrukci okolních tkání, nervů a cév. Optimální doba aplikace je 30 minut. Při ní si báječně odpočinete a zárověň zahájíte proces hubnutí.

Ošetřované partie: krk, paže záda, okolí prsou (pro může), břicho, podbradek, pas, boky, stehna, kolena, lýtka.

Lipolaser

Hlavní výhody

 • Lékařsky ověřená metoda
 • Certifikovaný přístroj
 • Možnost kombinace ošetřovaných partií
 • Jedná se o nejúčinější bezbolestnou liposukci
 • Nezvyšuje hladinu cholesterolu a trigliceridů
 • Ošetření nevyžaduje žádná omezení ve stravování, cvičení a užívání léků

Kontraindikace

 • hnisavé kožní onemocnění
 • infekční onemocnění kůže
 • horečnaté onemocnění
 • osoby s kardiostimulátorem
 • bércové vředy
 • osoby v těhotenství
 • zhoubné nádory kůže

Kosmická loď
Energy Infra Ray

Mar 1, 2014   //   by admin   //    //  No Comments

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVINKU ROKU 2014
ENERGY INFRA RAY CAPSULE 360
ZEŠTÍHLUJÍCÍ A OMLAZUJÍCÍ PROCEDURU NOVÉHO TISÍCILETÍ

Přístroj Energy Infra Ray je nová generace řady „hubnoucích lodí“ na bázi modernější a účinnější technologie. Je 10x účinnější než kosmická loď Losing Weight in SpaceShip II. Dokonalost tohoto přístroje spočívá v tom, že jako jediný na světě spojuje péči o fyzickou stránku těla se stránkou duševní. Jedná se o celkovou terapii, jejíž účinnost je opravdu fascinující. Kombinuje prvky čínské medicíny s prvky medicíny uznávané na západě. Toto zařízení využívávají ženy zaneprázdněné, pracovně vytížené, po těhotenství, ale i ty, které pravidelně cvičí a nedaří se jim zhubnout v problémových partiích těla. Procedura je samozřejmě vhodná i pro muže.

PRINCIP FUNGOVÁNÍ PŘÍSTROJE

Energy Infra Ray capsule působí 360 na celé tělo (na ose 360°). Je 10x účinnější než kosmická loď SpaceShip II. Má celkem 80 japonských infrasond a je nejmodernějším přístrojem spojujícím poznatky o elektromagnetických radiačních vlnách, terapii barevným světlem, tepelné terapii, aromaterapii, kombinuje prvky čínské medicíny a díky dalokospektrálnímu infračervenému zážení, které proniká do hloubky, štěpí tukové buňky až 6 cm pod kůží. Při aplikaci působí přístroj na celé tělo kromě hlavy, která spočívá vně přístroje na podložce. Působení na celé tělo se dosahuje rychlejších a celkových výsledků než po jednotlivých partiích.

Nastavením speciálních programů lze přístroj přizpůsobit Vaší individualitě – pohlaví, věku, tělesným proporcím, typům, hmotnosti a pod. Je jedinečný v propojení péče o fyzickou stránku s ideálním nastavením organismu v duševní a psychické rovině. Díky tomu dosahuje v péči o Váš zevnějšek vynikajících výsledků.

epidermisEnergy Infra Ray kapsule 360 působí efektivně na všech částech těla. Zeštíhlující a omlazující procedury spalují tuky, zpevňují pokožku, zlepšují krevní oběh a nervový systém a celkově omlazují. 30 minutová procedura je srovnatelná s uběhnutím 15 km závodním tempem.

Moderní technologie kombinuje čtyři vlny světla s dalekospektrálním infračerveným zářením. Vibrace těchto paprsků stimulují metabolismus, pomáhají spalovat nadbytečné tuky a snižují množství viditelných vrásek. Procedura napomáhá při odstaňování příznaků akné, snižuje množství mastnoty a zlepšuje celkový vzhled pokožky.

PROCEDURA V ENERGY INFRA RAY CAPSULE 360
MÁ TYTO ÚČINKY NA ORGANISMUS

 • provádí lipolýzu (rozpouštění tuků)
 • ošetřuje a omlazuje pokožku
 • napomáhá dobré funkci lymfatického systému
 • stimuluje tvorbu nového kolagenu
 • provádí svalovou gymnastiku a ionodynamiku
 • zpevňuje a udržuje tonus svalstva a pokožky
 • snižuje nadváhu
 • odbourává stresy a zlepšuje psychickou pohodu

HUBNUTÍ V ENERGY INFRA RAY CAPSULE 360

Screenshot 2015-02-19 13.45.38Účinnost 30 minutového záření, po kterém se člověk cítí jako znovuzrozený, je srovnatelná s uběhnutím 15 km v závodním temu. Organismus „spálí“ při této terapii až 2.000 kalorií. Již při jedné proceduře, která působí na tělo ve 360 stupních, se pohybují úbytky objemu v rozmezí 2,5 – 6 cm a úbytek hmotnosti až 2,5 kg podle fyziologických předpokladů. Již od začátku ošetření dochází ke spalování tuků.

JAK PROCEDURA PROBÍHÁ

Screenshot 2015-02-19 13.58.09Energy Infra Ray kapsule 360 je přístroj vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií. Procedura probíhá vleže, tělo je uzavřeno volně v capsuli, pouze hlava spočívá ve vnější části na podložce. Klienti leží na speciálním roštu, který umožňuje působení elektromagnetických radiačních vln a dalekospektrálního infračerveného záření na celé tělo v ose 360°. Pro každého klienta lze individuálně nastavit programy podle pohlaví, věku, tělesných proporcí, typu, hmotnost, či momentální dispozici. Pro aplikaci jsou potřeba pouze plavky či spodní prádlo, popř. bez, doporučuje se vlastní ručník, výhodou je i vlastní župan. Celá procedura trvá 30 minut za stálého dozoru a péči ošetřujícího personálu. Po ukončení lze provádět bez komplikací jakoukoliv činnost. Pro zvýšení účinku se doporučuje proceduru několikrát opakovat, avšak minimálně v rozpětí až po třech dnech.

VLNY SPALUJÍCÍ A ODBOURÁVAJÍCÍ PROJEVY STÁRNUTÍ

Červené vlny EIR: stimulují a revitalizují buňky, blahodárně působí na srdce, mozkovou aktivitu a dýchání, redukují vrásky, skvrny a akné, stimulují krevní oběh a metabolismus, revitalizují kožní tkáně
Žluté vlny EIR: stimulují nervová zakončení, zvyšují krevní tlak a pulsovou frekvenci, zlepšují vstřebávání kyslíku, posilují imunitu a upravují trávení
Modré vlny EIR: uvolňují napětí, snižují krevní tlak, vyrovnávají mysl a pomáhají se soustředěním, rovněž oživují pleť a zpevňují ochablou kůži
Zelené vlny EIR: mají uklidňující a relaxační účinky, zmírňují hněv a depresi, zlepšují činnost žláz a napomáhají s odstraňováním skvrn, akné a pupínků

Dalekospektrální infračervené záření: hluboké prohřívání infračervenými paprsky až do hloubky 6 cm tukové tkáně zaručuje zvýšení činnosti metabolismu buněk a tím i jejich spalování.
IR-A – krátké vlny – pronikají hluboko do kůže a cév
IR-B – střední vlny – pronikají do dermis
IR-C – dlouhé vlny – prohřívají vrchní vrstvy kůže

Infračervené záření zvyšuje teplotu kůže až do 45° C do prvních 2-3 cm od povrchu těla a až do 42° C do 8 cm od povrchu. Tímto procesem kůže, tukové buňky a svaly urychlují svůj metabolismus stejně jako při náročné tělesné aktivitě. Aktivuje se lipolýza a odvod přebytečné vody z těla. Za pomoci teplotního působení a rezonance dochází k efektivnímu spalování tuků.

HLOUBKOVÁ PÉČE O POKOŽKU

Screenshot 2015-02-19 13.45.24Klasická péče o pokožku zahrnuje zpravidla pouze péči o její vnější povrh – kutikulu, čímž je její účinek omezený. Procedura v Energy Infra Ray kapsule 360 proniká daleko hlouběji a je proto nesrovnatelně efektivnější.
Barevné záření proniká kutikulou do vnitřní pokožky, kde v tkáních dochází k fotochemické reakci. Tím se zvýší poměr kolagenu, proteinů a stimuluje se regenerace buněk. To vrací pokožce mladistvý vzhled. Vyrovnávají se vrásky a stahují póry, což celkově zpevňuje stárnoucí a povislou kůži.

OMLAZENÍ, REGENERACE A DALŠÍ ÚČINKY

 • Příjemné teplo uvnitř přístroje způsobuje prokrvení a cirkulaci, díky které tělo odvádí škodlivé látky z organismu
 • Přístroj pomáhá rovněž při artritidě a revmatismu, ulevuje od bolesti zad a zmenšuje záněty
 • Léčí svalová a nervová onemocnění, má pozitivní účinek na játra
 • Terapie barevným světle pomáhá odstraňovat drobné nedokonalosti pleti
 • Působením záporných iontů se zlepšuje struktura pleti a zvyšuje se její elasticita, čímž se odstraňují příznaky stárnutí
 • Antibakteriální systém čistí hluboké kapilární póry a brání usazování těžkých kovů v těle
 • Zvyšuje energii a urychluje metabolismus, posiluje využívání výživových prvků
 • Vyrovnává se kyselost a zásaditost organismu, podporuje se imunitní systém, aktivace buněk, zmírňování bolesti, lepší vstřebávání živin s omlazujícím účinkem na buňky
 • Odstraňuje psychickou únavu a navozuje pocit blaha a regenerace

Kontraindikace

Screenshot 2015-02-19 13.45.54

 • Hnisavé kožní a zánětlivé onemocnění
 • Infekční onemocnění kůže
 • Horečnaté onemocnění
 • Onkologické onemocnění
 • Osoby s kardiostimulátorem
 • Bércové vředy
 • Osoby v těhotenství
 • Zhoubné nádory kůže

Obličejové kolagenárium

Oct 18, 2012   //   by admin   //    //  No Comments

Profesionální omlazení pleti

Viditelný anti-aging efekt: Redukuje vrásky na obličeji a dekoltu. Zlepšuje pevnost a hladkost pokožky, podporuje svěží vzhled pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu v kůži a vitalizuje a omlazuje pokožku. Zvyšuje pohodu a má relaxační účinek pro tělo i duši. Nemá žádné vedlejší účinky.

HYALURON Pro Beauty Fluid je vysoce účinné Anti-aging sérum s patentovanou Hyaluronovou složkou v neobvykle vysoké koncentraci (2%). Optimalizuje kožní pevnost, dodává pružnost a hebkost. Redukuje vrásky. Stimuluje tvorbu prokolagenu, syntézu pokožky a zajišťuje optimální vlhkost. Bez konzervačních látek. Vhodné pro všechny typy pleti. Působí několik týdnů po aplikaci!

Obličejové kolagenárium

Léčebný plán

 • 1 – 8 týden: 2 x 12min./týden
 • 9 – 12 týden: 3 x 12min./týden
 • jeden měsíc vynechat
 • 2.měsíc – 2 x 12min./týden
 • jeden měsíc vynechat
 • 3.měsíc – 2 x 12min./týden a tak dále
 • samostatně po každé radiofrekvenci a kosmetice

Jak to funguje

Informace o Collagenu a kyselině hyaluronové:

S optickým zařízením COLLAGEN Pro Beauty a HYALURON Pro Beauty Fluid je omlazení pleti viditelné a hmatatelné. Studie dokázaly, že je tělu vlastní produkce kolagenu a působením červeného světla o určité vlnové délce je stimulována.

Collagen Pro Beauty přístroj vyzařuje červené světelné vlny v ideálním rozsahu vlnových délek tzv. foto – biostimulace. V hlubších vrstvách pokožky se aktivuje metabolismus kůže a vede k aktivaci kolagenu – syntéza v kůži. K omlazení kůže je důležitá správná tvorba kolagenu a elastinu. Kombinace červených světelných vln s HYALURON Pro Beauty Fluid zajišťuje optimální aktivní doplnění. Před každým světelným zářením se sérum aplikuje na obličej. Podle optického záření a jeho účinných látek se kyselina hyaluronová dostává do hlubších vrstev kůže. Kyselina hyaluronová vytváří elastickou kůži, zvyšuje funkci pojivové tkáně a sama regeneruje stabilitu pokožky. Současně stimuluje syntézu prokolagenu v pokožce.

Použití HYALURON Pro Beauty Fluid v kombinaci s Collagen Pro Beauty výrazně zvyšuje efekt omlazení a vede k viditelnému vyhlazenému efektu povrchu kůže. Výsledkem je silnější a pevnější pokožka se snížením vrásek a svěží, mladistvý vzhled.

Lymfatické masáže

Oct 18, 2012   //   by admin   //    //  No Comments

Co je to lymfatický systém?

Lymfatický systém v našem těle je tvořen lymfatickými cévami a uzlinami, jimiž protéká lymfa (míza), a který má za úkol očistit naše tělo od odpadních látek. Jedná se především o absorbování přebytečné tekutiny, její vyčištění a navrácení do krevního oběhu, dále pak vstřebávání tuků, zachycování cizorodých částic, mikroorganismů a v neposlední řadě i nádorových buněk. Má tedy podíl i na fungování imunitního systému. Jde o filtraci, detoxikaci a tvorbu protilátek.
Lymfa vzniká z mezibuněčné tekutiny a v lidském těle je jí približně 5 – 6l.

Dobře fungující lymfatický systém je pro lidské tělo velice důležitý

Existuje však spoustu faktorů, které lymfatický systém poškozují. Může to být přemíra ovoce, cukru a mléčných výrobků, přemíra živočišné a pečené stravy, špatný stav ledvin, dlouhodobé působení strachu, napětí a stresu, nedoléčená chřipka a další. Poruchu lymfatického systému může rovněž způsobit poškození lymfatických cév úrazem, operací, ozařováním, infekcí apod. Selháváním transportních a filtračních schopností lymfy je organismus vystaven působení škodlivých látek, které by měly být z těla vyloučeny.

Nadměrná zátěž lymfatického systému se většinou projeví nejprve únavou, pocitem, že jsme oteklí, otékáním kotníků, a to hlavně večer po námaze. Později se objeví otoky v břiše, otoky očních víček, zduření mízních uzlin, dechové potíže, náchylnost k infekčním chorobám a posléze únavou celého organismu. Existuje také spojitost s problémy pokožky, jako je akné, celulitida apod. Vznikají i problémy psychické, od podráždění, bolesti hlavy až k migrénám.

Jak podpořit činnosti lymfatického systému? Vyhněte se odpadům!

Screenshot 2015-02-19 14.04.13Určité druhy potravin (a to hlavně nekvalitních) obsahují velký nadbytek odpadů. Abyste měli zdravou lymfu, měli byste se vyhnou tučným potravinám, mléčným výrobkům, červenému masu, chemicky zpracovaným a rafinovaným potravinám a cukrům. Čerstvé ovoce a zelenina naopak lymfatický systém pročišťuje. Rovněž dostatečný pitný režim, nejlépe pramenitá voda. Zvýšit cirkulaci lymfatického systému a tím pročišťovat organismus lze také dostatečným pohybem, nejlépe sportováním, jako je rychlá chůze, běh, jízda na kole, plavání, aerobic apod.

Screenshot 2015-02-19 14.06.56Screenshot 2015-02-19 14.07.08

LYMFATICKÉ MASÁŽE

Pokud nedodržujete zdravý životní styl, bude Váš organismus postupně zanášen škodlivými látkami. K ozdravení lymfatického systému, respektive větší cirkulaci lymfy a tím následné ozdravení celého organismu lze použít proceduru přístrojové lymfatické masáže.

Ve Studiu DIANA provádíme lymfatickou masáž pomocí speciálního přístroje, který simuluje ruce maséra a v pravidelných rytmech masírování dolních končetin a boků Vám uvádí lymfatický systém do urychleného pročišťování organismu. Individuální nastavení přístroje a dohled pod odborným pracovníkem je samozřejmostí. Masáž trvá přibližně 50 minut.

V příjemném a klidném prostředí si nádherně odpočinete a navíc uděláte službu svému tělu. Poradenství v oblasti zdravého stravování, jídelníčků a životního stylu je pak další služvou našeho studia, které Vám pomůže s pročištěním a ozdravením celého těla.

Kosmetika Skin Care

Oct 18, 2012   //   by admin   //    //  No Comments

KOSMETIKA – Skin Care

Motiv 1Dnešní doba nás vede k dokonalosti, ale jen málo žen ví, jak krátká a snadná cesta k tomuto úspěchu vede. Přiznejme si, že chceme být krásné nejen pro sebe, ale i pro partnera, okolí či do zaměstnání. Bohužel spousta žen neví, jak se o pleť řádně starat, anebo vydává spoustu peněz do různých kosmetických přípravků, které stejně nepůsobí tak, jak by si přály či nevhodnou kombinací nepřináší kýžený efekt. Chce to jen odvahu starat se o sebe na profesionální úrovni.

Studio DIANA se zabývá kosmetikou, a to na úrovni jak přímo prováděné kosmetiky, tak i poradenstvím. Profesionální kosmetické ošetření pleti provádíme jednou z nejkvalitnějších značkových kosmetik Skin Care americké výroby.

V příjemném prostředí nechejte omládnout svoji pleť.

Navíc Vás naučíme jak přípravky správně používat, individuálně vybereme ty nejvhodnější, poradíme kdy a jak ošetřovat pleť, a co se pro kterou ženu hodí.

Naše studio je vybaveno i moderní technikou, která výrazně podporuje účinky kosmetického ošetření. Omlazení či léčbu pleti můžeme podpořit obličejovou radiofrekvencí, kolagenáriem apod. Budete překvapena, jakých výsledků se dá dosáhnout během chvilky, a což teprve po pravidelném ošetření a používání. Výsledky jsou ohromující a Vaše pleť se doslova rozzáří.

PRŮBĚH KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ S PŘÍPRAVKY SKIN CARE

 1. Naneseme čistící mléko, otevřeme póry v první vrstvě a vyčistíme
 2. Obrousíme první vrstvu pomerančově-mandarinkovým peelingem, odstraníme přebytečné odumřelé buňky
 3. Provedeme relaxační a uvolňující masáž obličeje
 4. Naneseme hloubkově čistící masku a vyčistíme pleť až do třetí vrstvy
 5. Naneseme hydratační masku
 6. Tonizujeme pleť – tonik uzavře okamžitě póry, které jsme otevřeli mlékem a maskou
 7. Aplikujeme denní krém s vitamíny A, C, E, krém vybereme podle věku klientky, pro zralou pleť používáme denní krém s přídavkem glukosaminu a bílého čaje, který podporuje tvorbu vlastního kolagenu
 8. Vpracujeme do pleti aktivní sérum, které je postavené na velké dávce vitamínu C, což je jeden z nejsilnějších antioxidantů, ten pleť chrání vůči okolním vlivům a působení volných radikálů, které způsobují stárnutí pleti
 9. 12 minut kolagenária – ozařování zdravým světlem na podporu tvorby kolagenu

Celé ošetření trvá cca 60 minut

Pokud se Vám bude kosmetika Skin Care líbit a bude vyhovovat Vaší pleti můžete si dané přípravky zakoupit a provádět si běžné denní udržování pleti sami .

JAK DENNĚ A TÝDNĚ PEČOVAT O PLEŤ

Ranní péče o pleť:

 1. voda
 2. čistící mléko, gel
 3. voda
 4. tonikum (navlhčený tampón)
 5. denní krém
 6. make-up

Týdenní péče o pleť:

 1. voda
 2. maska hydratační čistící
 3. voda
 4. tonikum (navlhčený tampón)
 5. denní, noční krém

Večerní péče o pleť:

 1. voda
 2. čistící mléko, gel
 3. voda
 4. tonikum (navlhčený tampón)
 5. noční krém
Denní péče

Velmi důležitou součástí v péči o pleť je především životní styl a stravování. Pokud Vám chybí některé složky výživy, či naopak přebývají, dále máte zanešený organismus nežádoucími látkami, které následně způsobují potíže nebo nemoci, projeví se to i na Vaší pleti.

Pro krásnou a zdravou pleť je v prvé řadě nutné vyčistit organismus zevnitř. To se okamžitě projeví právě na pleti, která viditelně ožije a ozdraví. Následně se pleť naučíte ošetřovat i zvenčí. Výsledek má takový efekt, že jsou naše klientky doslova „šokovány“.

V našem studiu Vám odbornice na výživu poradí jak organismus detoxikovat, jak upravit jídelníček i životní styl.

JAK SE ODRÁŽÍ STRAVOVÁNÍ A NESPRÁVNÁ FUNKCE ORGÁNŮ NA PLETI

 1. Játra
 2. Střeva
 3. Slezina
 4. Žaludek
 5. Ledviny
 6. Dvanácterník
 7. Pohlavní orgány
 8. Srdce

– pihy, pigment, vrásky
– akné
– tukové kuličky
– červené skvrny
– otoky, „pytle“ pod očima
– horní ret
– opary
– jaký nos – takové srdce

MAPA ZDRAVÍ

Mapa pleti

 1. Močový měchýř
 2. Tlusté střevo
 3. Tenké střevo
 4. Játra
 5. Slezina
 6. Žlučník
 7. Nadledvinky
 1. Slinivka
 2. Žaludek
 3. Srdce
 4. Průdušky
 5. Plíce
 6. Pohlavní orgány
 7. Ledviny

Části tváře korespondují s ostatními částmi těla. Pokud není některý tělesný orgán v pořádku projeví se to i na Vaší tváři v podobě skvrn, vyrážek, vrásek, akné apod.

Proto je důležité, abychom při péči o pleť mysleli i na vyčištění organismu zevnitř. To se pak projeví na zdravém základě pleti, kterou už následně můžeme upravovat a udržovat pouze kosmeticky.

 

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA PÉČE O PLEŤ

ČISTÍCÍ MLÉKO

Čistící mléko má za úkol vyčistit pokožku do hloubky – až do druhé vrstvy, otevírá póry a absorbuje nečistoty v pokožce. Toto čištění musíme provádět ráno i večer, aby byla pokožka čistá a netvořily se znečištěné póry a akné. Mléko necháme pracovat 2-3 minuty. Čistící mléko se nanáší vždy odspodu směrem nahoru. Je rovněž výborným odličovadlem.

PLEŤOVÉ TONIKUM

Pleťová voda jen čistí a otevírá póry, na rozdíl od tonika, který póry zavírá a vytlačuje zbytky nečistot. Tonikum tonizuje pleť, tzn., že ji barevně vyváží a celiství. Vytvaruje Vaši tvář natolik, že Vám nebude ovadat pokožka. Bude po celý den pružná a napnutá. Tonikum Skin Care je jedním z nejlepších na světě, svým složením, hutností i svými výsledky. Dokáže uzavřít póry do jedné minuty. Tonikum a make-up jsou jediné přípravky, které se nanáší shora dolů.

DENNÍ KRÉM

Denní krém se používá ráno a následuje po pleťovém toniku. Má za úkol chránit Vaši pleť před vnějšími vlivy (smog, prach, vítr, déšť, mráz, ale i před zářivkami a UVA + UVB zářením). Aby Váš krém chránil tak, jak je potřeba, musí mít ochranný faktor (SPF) a musí obsahovat nezbytné vitamíny A, C, E. Na každou pleť musí být denní krém hydratační. Krém se nanáší na pokožku po zaschnutí tonika odspodu nahoru.

NOČNÍ KRÉM

Noční krém používáme večer po aplikaci pleťového tonika. Pro naši pleť je velmi důležité, aby noční krém byl opravdu kvalitní. Z 24 hodin dne jsou pouze 4 hodiny, kdy dokáže pleť mládnout – vstřebávat výživu, a to v noci od 00:00 do 04:00 hodin. Je to doba, kdy se obnovují pleťové buňky, pleť se zpevňuje, zlepšuje se její struktura a vyhlazují se jemné vrásky a rýhy. Proto se po probuzení nebudete děsit svého obličeje, budete vypadat lépe než večer. Náš noční krém působí kaskádovitě po celou dobu spánku.

 

Radiofrekvence

Oct 18, 2012   //   by admin   //    //  No Comments

Radiofrekvence

OBLIČEJOVÁ RADIOFREKVENCE

Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.

TĚLOVÁ RADIOFREKVENCE

REDUKCE CELULITIDY • LÉČBA STRIÍ • TVAROVÁNÍ POSTAVY • VYHLAZENÍ A VYPNUTÍ KŮŽE (ZEJMÉNA PO OPERATIVNÍ LIPOSUKCI)

Redukce tuku v problematických partiích – vnější a vnitřní stehna, hýždě, oblast břicha, záda, horní končetiny, oblast kotníků a jiné • vyhlazení kůže po operativní liposukci.

JAK RADIOFREKVENCE FUNGUJE?

Radiofrekvenční liposukce je moderní, bezbolestná, neinvazivní metoda, při které dochází k prostupu radiofrekvenčních vln přes povrch pokožky do podkoží, kde cíleně a intenzivně zahřívá tukové buňky. Ty se následně začnou smršťovat a vyplavovat svůj obsah do lymfatického a cévního systému.

Lokalizované zahřívání okamžitě aktivuje kontrakce kolagenových vláken, současně povzbudí metabolismus fibroblastů, které následně produkují nový kolagen a elastická vlákna.

RADIOFREKVENČNÍ TERAPIE

Procedura je bezpečná a bezbolestná. Radiofrekvenční vlna prostupuje přes povrch pokožky do podkoží (cca 15 až 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky ( pro obličejovou radiofrekvenci je to od 39°C do 44°C, pro tělovou pak 48°C). Dochází k redukci celulitidy, k vypnutí uvolněné a povadlé kůže na celém těle, včetně obličejových partií a oblastí kolem očí, přičemž se odstraňují vrásky.

Ve tkání, vlivem působení energie zahřátím, dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci, kontrakci a množení kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), ke zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozeného regeneračního metabolického procesu (podporuje se tvorba elastinu).

Lymfatický systém následně odstraňuje odpadní látky uvolněné z podkoží včetně rozrušených tukových buněk. V konečném důsledku, díky těmto procesům, dochází i k léčbě celulitidy.

OBLIČEJOVÁ RADIOFREKVENCE

Při ošetření obličeje se využívá radiofrekvenčních vln k liftingu pokožky obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, k léčbě akné vulgarit a rosacey, dále se redukují tukové tkáně, tzv. modelace obličeje, a rovněž podbradek.

VYHLAZENÍ VRÁSEK A TVORBA NOVÉHO KOLAGENU

Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Aplikací dochází k urychlení buněčného metabolismu, ve tkáni se stimulují kolagenová vlákna a zvyšuje se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení pokožky. Současně dochází k odvodu tuků a toxinů lymfatickými cestami. Celkovým výsledkem je mimo jiné i dokonalejší tvar obličeje.

TĚLOVÁ RADIOFREKVENCE – RADIOFREKVENČNÍ LIPOSUKCE

Screenshot 2015-02-25 17.45.14Radiofrekvenční technologie je metoda využívaná v oblasti estetické medicíny pro ošetření problémových partií těla. Funguje na stejném principu jako u ošetření obličeje. Využívá se pouze větší intenzita.

Metoda se aplikuje při redukci celulitidy, léčbě strií, tvarování postavy, vyhlazení a vypnutí kůže na těle apod. Používá se při redukci tuku na problémových partiích těla, jako jsou vnější a vnitřní strany stehen, hýždě, oblast břicha, záda, horní končetiny, oblast kotníků a kolen a jiné. Výhoda radiofrekvence spočívá v tom, že její aplikace je možná právě i na méně přístupných místech, kde se např. kryolipolýza nedá použít.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ?

Ošetření probíhá bez nutnosti anestezie, bez hospitalizace, po výkonu nejsou nutná žádná fyzická omezení, nemusí se nosit kompresní prádlo a není zde riziko vedlejších účinků. Zákrok probíhá v příjemné a klidném prostředí formou ruční masáže radiofrekvenční hlavicí cca 30 minut. Klient se ihned po zákroku vrací k běžnému dennímu režimu, může chodit do zaměstnání i sportovat. Podle potřeby se ošetření opakuje 1x za 7 až 14 dní.

Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, který napomáhá při vyplavování destruované tkáně. K úbytku totiž nedochází ihned, ale ještě několik týdnu po aplikaci se tělo nadále tukové tkáně zbavuje. Metodu je možné provádět během celého roku.

FREKVENCE OŠETŘENÍ

V závislosti na stavu pokožky se doporučuje cyklus 5-ti ošetření s intenzitou 1x za 7 až 10 dní. Při horším stavu pokožky (velmi vrásčitá a povadlá pleť) doporučujeme více ošetření. Pro udržení zdravé a kvalitní pleti doporučujeme vhledem ke stavu pokožky preventivní ošetření 1x za 3 týdny. Následná péče vyžaduje pouze aplikaci hydratačního krému s vyšším obsahem SPF faktorem. Po ošetření se nedoporučuje intenzivnější slunění nebo sauna.

Upozornění: před radiofrekvenčním ošetřením by neměl být minimálně jeden měsíc užíván chemický peeling. Pokud jste prodělali orální retinoidu mělo by být ošetření s použitím radiofrekvence aplikováno až 6 měsíců po zákroku, při povrchové retinoidě 1 měsíc.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Pro omlazení pokožky se rovněž využívá kyselina hyaluronová, která se masáží aplikuje do oblasti obličeje, krku a dekoltu. V kosmetice je často nazývána elixírem mládí. Obnovuje původní vlastnosti pleti, regeneruje vrstvu kolagenu a tím zpomaluje proces stárnutí pleti, výrazně hydratuje. Mimi jiné také urychluje procesy hojení a zamezuje vzniku jizev. Po aplikaci dochází k výraznému zvýšení elasticity pleti. Navíc nevyvolává žádné alergické reakce.

Velmi oblíbenou a efektivní metodou omlazení pleti je zapracování kyseliny hyaluronové do střední vrstvy kůže pomocí radiofrekvenčních vln. Tato aplikace je výrazně účinnější a má rychlejší a lepší výsledky.

DOPORUČUJEME

Pro urychlené vyplavování odbourávaných buněk a zplodin u těla ven doporučujeme podstoupit přístrojovou lymfodrenáž ihned po ihned po radiofrekvenčním ošetření. Pro lepší nastartování lymfatického systému je vhodné podstoupit přístrojovou lymfodrenáž i před radiofrekvencí. Naše pracovnice vám přesně poradí jakou variantu vybrat vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu, věku apod.

KONTRAINDIKACE

Screenshot 2015-02-25 17.45.04

 • těhotenství
 • porucha integrity kůže v ošetřované oblasti
 • vážnější porucha imunity
 • vážné srdeční onemocnění
 • poruchy srážlivosti krve
 • rakovina – onkologické onemocnění
 • nedávné kolagenové výplně
 • kovové implantáty v těle
 • koloidní jizvy

 

Redukce hmotnosti

Oct 18, 2012   //   by admin   //    //  No Comments

Nadměrná váha, či dokonce obezita je v současné době problémem většiny naší populace. Je způsobena pohodlným, a v neposlední řadě konzumním způsobem života, kdy si dopřáváme více, než potřebujeme a kdy naše psychická žátěž je větší než zátěž fyzická. Tyto faktory následně vedou k přibývání tělesné hmotnosti, které jsou spojené se zdravotními komplikacemi. Alarmující je skutečnost, že tyto problémy se v poslední době týkají již i velkého množství dětí a mládeže.

Účinným prostředkem k redukci nadváhy či dokonce obezity je změna myšlení a životního stylu. Málokdo je však odborníkem na zdravý životní styl, anebo ho nedokáže sám udržet či dodržovat.

redukceStudio DIANA má propracovaný systém, jak tyto problémy zvládnout. Sestavujeme individuální programy jak se nadváhy či obezity zbavit. Nabízíme poradenství, sestavování jídelníčků, potravinové doplňky a další služby.
Klienty si zveme na pravidelné kontroly, kde zjišťujeme, jakým způsobem snižování hmotnosti probíhá a program podle dosažených výsledků upravujeme či doplňujeme. Podmínkou je, aby s námi klient plně spolupracoval, dodržoval námi stanovené postupy a výsledek je zaručen. Servisovaní klienti se cítí velice dobře i po zdravotní stránce, cítí úlevu i svěžest a vše vyvrcholí snížením hmotnosti na normální stav.

VÍTE, JAKÝ JE ROZDÍL MEZI DIETOU A ŘÍZENOU REDUKCÍ ORGANISMU?

U nás klienti nedrží zádné diety. Pracujeme s buněčnou výživou a redukce je druhotný produkt.

Dietu dostanete předepsanou, co který den, a v kterou hodinu máte sníst, aniž by jste si uvědomili proč to děláte a jak to působí na Váš organismus. Za 14 dní sice zhubnete, ale nic se nenaučíte o svém těle. Vrátíte se velice rychle k původnímu stravování a okamžitě naberete zpět zhubnutá kila, protože tělo během diety hladovělo (nedostávalo navyklé živiny a množství potravy). Váš organismus okamžitě zareaguje na požitou “hladovku” a ihned začne ukládat zásoby pro případ, že opět nedostane “najíst”.

Řízená redukce Vás naučí pod kontrolou odborníka si potraviny vybírat a hlídat. Je to však proces na delší dobu, ale výsledek je trvalý.

bmi

Jaké jsou příčiny přibývání tělesné hmotnosti?

NEMÁTE NADVÁHU, PROTOŽE JSTE JEDLI PŘÍLIŠ MNOHO,
MÁTE NADVÁHU, PROTOŽE JSTE NEJEDLI DOST A SPRÁVNOU STRAVU!!!

Dlouhodobě jste Vašemu tělu nedodávali základní živiny v dostatečném množství. Nyní mu schází něco, co potřebuje k tomu, aby bylo dostatečně silné a zdravé – základní výživa!!!
Takže aby přežilo s nedostatečným přísunem živin,

Vaše tělo dělá tři věci:

 1. Zpomalí Váš metabolismus, abyste byli méně aktivní. Tímto způsobem uchovává energii a zbývající vzácné výživné látky. Proto se cítíte unavení.
   
 2. Jako následek zpomaleného metabolismu začíná uskladňovat více tuků, protože si myslí, že hladoví.
   
 3. Jestliže má Vaše tělo nedostatek živin (dokonce stačí i jedna mikroživina, která má např. udržet zdravé Vaše vlasy), reakcí organismu je, že to “zesílí” Váš hlad a chutě a doufá, že budete jíst potřebné živiny. Samozřejmě, že většinou sáhnete po nějaké dobrotě, po polotovatu nebo po podobném na živiny chudém jídle, které způsobilo nedostatek živin na začátku. Takže tím prodloužíte problém, ztrácíte zdraví, životní energii a pokračujete v nabírání hmotnosti.

  Diety, omezení jídla, dělená strava, hypnóza, prášky na potlačení hladu apod., potlačují jen příznaky, tělo se zhoršuje díky nedostatku živin vyplývajícího z omezení jídla.

  Další významný problém je masivní úbytek svaloviny souběžně s úbytkem tuků. Takže když znovu hmotnost naberete (JO-JO efekt), přiberete jen tuky (pokud přitom intenzivně necvičíte). Skončíte s ochablým tělem, které je ještě v horší kondici, než když jste začali. Podepíše se to i na Vašem zdraví, protože máte dokonce i méně živin k obnově Vašich buněk, což je počáteční příčina, proč jste hmotnost nabrali.

SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME

Potřebujete odstranit příčinu nadváhy či obezity na buněčné úrovni. To Vám umožní rychle se zbavit nadbytečných kil a společně se zdravými návyky udržet si stálou hmostnost.

Náš program je speciálně zaměřen na příčinu problémů. Funguje na buněčné úrovni a rychlé zregeneruje Váš organismus. Výsledkem je rapidní úbytek hmotnosti, dramatický nárůst energie a vitality a “zářivost”, kterou Vaši prátelé a rodina zaznamená už za několik dní. Zhubnutí však neprobíhá rychle. Jde převážně o přeměnu metabolismu, vyčištění organismu a změnu životních návyků. Tento proces trvá individuálně 3-6 měsíců.

Studio DIANA je speciálně zaměřeno na řešení výše uvedených problémů, a to na buněčné úrovni. Vyšetření stavu organismu, individuální program sestávající z jídelníčků, potravinových doplňků, poradenství, a to vše v pravidelných kontolách, na které klienty zveme. Kontroly slouží ke zjišťování výsledků, úpravě stravovacích návyků, jídelníčků, či doplňků až ke konečnému stavu redukce a stabilizace hmotnosti.