Detoxikační bahenní zábaly

Jun 6, 2017   //   by admin   //    //  No Comments

Jedinečná americká patentovaná technologie odstraňující toxické a odpadní usazené látky z těla, formující postavu s garantovaným úbytkem objemu těla již při první aplikaci !!!

OKAMŽITÝ VIDITELNÝ VÝSLEDEK !!!

Minimálně 15 cm úbytku na objemu těla

Tato metoda je založena na působení bahna z Mrtvého moře, obohaceného přírodními minerálními přísadami. Detoxikační bahenní zábaly nejsou o úbytku hmotnosti a ani zde nedochází k dehydrataci těla. Silné detoxikační schopnosti bahna v kombinaci se zábalovou technikou dosahují již při první aplikaci neuvěřitelných výsledků při formování těla, hluboké detoxikaci a při dalších pozitivních změn uvnitř i na povrchu těla.

Metoda byla vyvíjena 12 let americkým Dr. Richardem Stremem jako pomoc lidem s jaterními a ledvinovými problémy a je jako jediná zábalová metoda vědecky ověřena.

Jak to funguje?

Bahno včetně speciálních obinadel je ohřáto na 42-43° C. Tato teplota při aplikaci na povrh těla otevírá póry pokožky. Otevřenými póry proniká roztok minerálních látek z bahna do podkoží. Tyto minerály mají neuvěřitelnou schopnost na sebe vázat škodlivé toxické a odpadní látky v mezibuněčném prostoru kolem tukových buněk. Díky speciální zábalové technice založené na tlakovém principu dochází ke zmenšování mezibuněčného prostoru, škodlivé látky jsou vytlačovány z těla ve do obinadel. Tukové buňky se posunují do uvolněného prostoru a dochází k celkovému zmenšování objemu těla. Vše záleží na množství toxických a odpadních látek, kterými je organismus zanešen. Tímto procesem se uleví i vnitřním orgánům jako jsou játra, ledviny apod., které jsou vlastní detoxikační činností přetíženy.Účinky na tělo:

 • Hluboká detoxikace
 • Okamžité zmenšení celkového objemu těla min. o 15 cm, ale až 40 cm a více
 • Tvarování postavy
 • Viditelný lift prsou, hýždí, břicha a stehen
 • Díky minerálním látkám je kůže vyhlazená a až sametově hebká
 • Zlepšení elasticity kůže
 • Redukce celulitidy a strií
 • Pomáhá při kožních problémech (ekzémy, lupenka apod.)
 • Kůže se zbavuje odumřelých buněk
 • Zrychluje se metabolismus těla
 • Odstraní se únava, nespavost a zlepší psychika

Jak celá procedura probíhá?

 1. Úvodní pohovor, seznámení s procedurou, zjištění zdravotního stavu a možných kontraindikací
 2. Měření těla na specifických bodech a základní zvážení
 3. Aplikace 26 speciálních obinadel s předehřátým roztokem bahna na celé tělo (mimo hlavy)
 4. Oblečení do speciálního vinilového obleku, který udržuje teplotu a vlhkost
 5. 1 hodina relaxace na lehátku – působení bahna na tělo
 6. Sundání obleku a obinadel
 7. Následné kontrolní měření
 8. Vyhodnocení výsledku a další konzultace

Co je důležité ! :

Před aplikací nepoužívejte tělové mléko, krémy nebo parfémy – pokožka by měla být čistá, bez kosmetických přípravků.

Bahno ze zábalu se vsákne do pokožky – zbytek do obinadel. Tělo je po aplikaci čisté, není nutno se sprchovat, pouze otřít vlhkost ručníkem.

Vzácné minerály z bahna působí ještě 3 dny, proto se nekoupejte ani nepoužívejte mýdla či sprchové šampóny (pouze na intimní partie), stačí se sprchovat ne příliš horkou vodou. Po uvedenou dobu nepoužívejte ani tělové krémy a mléka.

Je též vhodné omezit přísun potravin, resp. nápojů, např. káva, alkohol, nikotin apod. Tělo prochází hlubokým detoxikačním procesem a uvedené poživatiny ho znovu toxikují.

Doporučujeme:

Pro zvýšení efektu bahenních detoxikačních zábalů doporučujeme skloubit tuto proceduru s přístrojovou lymfatickou masáží Pomůže urychlit vyplavovaní toxických a odpadních látek z těla ven.

Kontraindikace:

Pro detoxikační zábaly jsou stanoveny 4 typy klientů:

 1. Klienti, kteří nenají žádné problémy
 2. Klienti, kteří mohou být baleni, ale opatrně
  (klienti se špatnou cirkulací krve, s dýchacími problémy, s vysokým krevním tlakem, kojící matky, klienti s kýlou
 3. Klienti, kteří by měly nejdříve prokonzultovat s lékařem jejich stav
  (při onkologickém onemocnění, se srdečními problémy, s epilepsií a pod.
 4. Klienti, kteří by neměli být ošetření vůbec
  (v těhotenství, při zánětu žil, klienti po nedávné operaci, Enfyzema, klienti s alergií (např. na zinek), klienti s nakažlivou kožní chorobou

Klasické masáže

Oct 18, 2012   //   by admin   //    //  No Comments

Udělejte něco pro své tělesné i duševní zdraví

Klasická ruční masáž se odvíjí od tradiční švédské metody, kdy se hmaty rychle a důrazně střídají s citlivým použitím síly jako je hnětení, tepání a chvění a jemnějších metod na principu tření, vytírání a roztírání.

Screenshot 2015-02-25 17.34.12Masáž má velký význam při vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, potních žláz, dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, vstřebávání výronů a otoku a v neposlední řadě zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest. Postupně se odstraňuje únava a bolesti svalového napětí, bolesti koubů a hlavy, psychické stresy, zlepšuje se duševní pohoda a celkově se regeneruje organismus.

V současné “moderní” době je naše tělo vystaveno nepřirozeným zátěžím či nerovnoměrnosti pohybu a činnosti. To působí nepřirozeně na náš kosterní a svalový systém a začínají vznikat mnohé zdravotní problémy a komplikace. Při zanedbání pak následně dochází až k těžkým nemocem. Jedním preventivním prostředkem ozdravění jsou právě klasické i speciální masáže.

Dopřejte si klasickou relaxační masáž

Nečekejte proto až začnete mít zdravotní problémy. Dopřejte svému tělu pravidelné masáže. Nejenže prospějete Vašemu tělu, ale prožijte příjemné uvolnění a relaxaci. Celý organismus se postupně bude dostávat do optimálního stavu a i psychické uvolnění Vás nastartuje do překonávání překážek běžného života.
Příjemná hudba a jemné přírodní vůně Vás spolu s masáží natolik uvolní, že aspoň na chvíli pocítíte odpoutání od reality, která Vás svazuje a vytváří tělesné i duševní napětí. Budete se cítit uvolnění a plní nové nergie.

Masáže ve Studiu Diana:

 • Klasické ralaxační masáže
 • Sportovní masáže
 • Medové masáže
 • Endorfinové masáže

Účinek masáže na organismus

Masáž má účinek na většinu částí lidského organismu. Nutno jmenovat v prvé řadě kůži, podkožní vazivo, lymfu, svalstvo, nervy, srdce a cévy, dýchací aparát, klouby a šlachy, vnitřní orgány a některé žlázy.

Kůže

Masáží vyloučíme z mazových žlázek tuk a tak kůži promastíme. Zvýší se také množství vyloučeného potu. Zlepší se prokrvení, což urychlí cirkulaci krve, a tim se zlepší zásobení kyslíkem a životu potřebnými látkami. Urychlí se odstraňování škodlivin. Rovněž se zvýší teplota kůže, která zarudne, stane se vláčnou, pružnou a odolnou proti povětrnostním vlivům. Na kůži nejvíce působí technika tření, vytírání a hnětení.

Podkožní vazivo

Zde dochází masáží ke zrychlení odstraňování přebytečné vody a škodlivých látek. V podkoží je nahromaděn tuk, lehkou masáží jej přibývá, naopak silnou-drcením tuk mizí. Na podkožní tkáň nejvíce působí vytírání a hnětení.

Šlachy a pochvy šlachovité

Ve šlachách a jejich pochvách se hromadí škodlivé látky, také tuk a voda. Hromadí se zde hlavně při nečinnosti a velké námaze. Tak vznikají záněty šlachových pochev ohýbačů prstů a záněty Achillovy šlachy (u sportovců). Zánět se projevuje zduřením, velkou místní bolestivostí, omezením pohybu. Zprvu je indikován klid, studené obklady a později za 3-4 týdny masáže.

Klouby

V kloubech se hromadí únavné látky. Jsou to především kysličník uhličitý, kyselina mléčná a máselná a kreatin. Při nečinnosti se tyto látky hromadí v okolí kloubu a způsobují bolest při pohybu. Masáží dosáhneme zvýšené prokrvení příslušné oblasti a tím i příjem okysličené krve, dojde k rychlému vyplavení únavných látek. Navíc se zrychlí krevní oběh, vyloučí škodlivé látky, zlepší se prokrvení i svalstva v okolí kloubu, zvětší se pohyb a odstraní se zčásti i bolest.

Svalstvo kosterní

Při přechodech šlach na svaly se často objevují bolestivé zatvrdliny, a to jak u sportovců po velkém výkonu, tak u lidí se svalovou nečinností. Zatvrdliny snižují výkonnost svalů. Jejich odstranění přináší velkou úlevu a zlepšený pracovní výkon. Zduřelý bolestivý, hypertonický sval lehkou masáží uvolníme a zrelaxujeme. Na vychudlý sval se používá silnější masáž, čímž dojde ke zlepšení tonu.
Unavený sval je zatvrdlý, bolestivý, zduřelý a nabobtnalý. Obsahuje velké množství únavých látek, které snižují jeho výkon. Stahy svalu jsou čím dál menší, později není unavený sval schopen žádné činnosti. Takto unavený sval regeneruje mnoho hodin. Masáží lze tuto dobu snížit na minimum.

Krevní oběh

Masáží se nepřímo ulehčí srdeční práce, prohloubí se srdeční stahy a zpomalí se jeho činnost. Rychleji přivádíme krev z periferie k srdci. Dráždivou masáž používáme při selhání oběhu, uklidňující masáž po velké námaze. Docháží rovněž k rozšíření vlásečnic a tím ke zlepšení prokrvení určité oblasti.

Mízní systém

Mízou se odvádí z těla odpadové látky, mikrobiální jedy a různé choroboplodné výpotky. Nedostatek pohybu, nezdravý způsob života a zněčištěné prostředí způsobují hromadění škodlivin v těle a otoky, zvláště u dolních končetin. Zde je jemná masáž velice potřebná, jelikož uvede mízní systém do pohybu a ten začne nahromaděné škodlivé látky odplavovat.

Zažívací trakt

Masáž zažívacího traktu se projevuje zvýšenou chutí k jídlu, zvyšováním vylučování kyseliny solné žaludeční sliznicí, zvýšeným vylučováním žluči. Břišní masáž podporuje peristaltiku, proto je ji možné použít při některých typech zácpy.

Vylučovací systém

Celkovou masáží se zvýší množství z 1500 ml až na 2400 ml za 24 hodin. Toto zvýšení se projeví za několik hodin a trvá 3-4 dny. Odstraňujeme tak z organismu přebytečnou vodu. Dobře provedená masáž harmonizuje organismus jako celek a pokud je pravidelná, může podstatnou měrou zlepšit zdravotní stav masírovaného.

Psychika

Masáž celkově harmonizuje tělo i duši. Nahromaděné stresy se uvolňují a mysl se uklidňuje a odpočívá. K tomu přispívá i uvolněné tělo, které se postupně přibližuje ke svému optimálnímu stavu. Příjemný odpočinek Vás i duševně nastartuje do boje se svými starostmi a běžným životem.

Kdy se masáž nedoporučuje

 • Vyšší stádium těhotenství (pouze hrudní a krční páteř)
 • Při jakýchkoliv nádorových onemocněních
 • Při infekčních, horečnatých a akutních zánětlivých onemocněních
 • Při kožních hnisavých a plísňových afekcích
 • Pokud máte čerstvá poranění
 • Nevhodné pro křečové žíly, bércové vředy a záněty žil
 • Bezprostředně po jídle

Lymfatické masáže

Oct 18, 2012   //   by admin   //    //  No Comments

Co je to lymfatický systém?

Lymfatický systém v našem těle je tvořen lymfatickými cévami a uzlinami, jimiž protéká lymfa (míza), a který má za úkol očistit naše tělo od odpadních látek. Jedná se především o absorbování přebytečné tekutiny, její vyčištění a navrácení do krevního oběhu, dále pak vstřebávání tuků, zachycování cizorodých částic, mikroorganismů a v neposlední řadě i nádorových buněk. Má tedy podíl i na fungování imunitního systému. Jde o filtraci, detoxikaci a tvorbu protilátek.
Lymfa vzniká z mezibuněčné tekutiny a v lidském těle je jí približně 5 – 6l.

Dobře fungující lymfatický systém je pro lidské tělo velice důležitý

Existuje však spoustu faktorů, které lymfatický systém poškozují. Může to být přemíra ovoce, cukru a mléčných výrobků, přemíra živočišné a pečené stravy, špatný stav ledvin, dlouhodobé působení strachu, napětí a stresu, nedoléčená chřipka a další. Poruchu lymfatického systému může rovněž způsobit poškození lymfatických cév úrazem, operací, ozařováním, infekcí apod. Selháváním transportních a filtračních schopností lymfy je organismus vystaven působení škodlivých látek, které by měly být z těla vyloučeny.

Nadměrná zátěž lymfatického systému se většinou projeví nejprve únavou, pocitem, že jsme oteklí, otékáním kotníků, a to hlavně večer po námaze. Později se objeví otoky v břiše, otoky očních víček, zduření mízních uzlin, dechové potíže, náchylnost k infekčním chorobám a posléze únavou celého organismu. Existuje také spojitost s problémy pokožky, jako je akné, celulitida apod. Vznikají i problémy psychické, od podráždění, bolesti hlavy až k migrénám.

Jak podpořit činnosti lymfatického systému? Vyhněte se odpadům!

Screenshot 2015-02-19 14.04.13Určité druhy potravin (a to hlavně nekvalitních) obsahují velký nadbytek odpadů. Abyste měli zdravou lymfu, měli byste se vyhnou tučným potravinám, mléčným výrobkům, červenému masu, chemicky zpracovaným a rafinovaným potravinám a cukrům. Čerstvé ovoce a zelenina naopak lymfatický systém pročišťuje. Rovněž dostatečný pitný režim, nejlépe pramenitá voda. Zvýšit cirkulaci lymfatického systému a tím pročišťovat organismus lze také dostatečným pohybem, nejlépe sportováním, jako je rychlá chůze, běh, jízda na kole, plavání, aerobic apod.

Screenshot 2015-02-19 14.06.56Screenshot 2015-02-19 14.07.08

LYMFATICKÉ MASÁŽE

Pokud nedodržujete zdravý životní styl, bude Váš organismus postupně zanášen škodlivými látkami. K ozdravení lymfatického systému, respektive větší cirkulaci lymfy a tím následné ozdravení celého organismu lze použít proceduru přístrojové lymfatické masáže.

Ve Studiu DIANA provádíme lymfatickou masáž pomocí speciálního přístroje, který simuluje ruce maséra a v pravidelných rytmech masírování dolních končetin a boků Vám uvádí lymfatický systém do urychleného pročišťování organismu. Individuální nastavení přístroje a dohled pod odborným pracovníkem je samozřejmostí. Masáž trvá přibližně 50 minut.

V příjemném a klidném prostředí si nádherně odpočinete a navíc uděláte službu svému tělu. Poradenství v oblasti zdravého stravování, jídelníčků a životního stylu je pak další služvou našeho studia, které Vám pomůže s pročištěním a ozdravením celého těla.

Radiofrekvence

Oct 18, 2012   //   by admin   //    //  No Comments

Radiofrekvence

OBLIČEJOVÁ RADIOFREKVENCE

Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.

TĚLOVÁ RADIOFREKVENCE

REDUKCE CELULITIDY • LÉČBA STRIÍ • TVAROVÁNÍ POSTAVY • VYHLAZENÍ A VYPNUTÍ KŮŽE (ZEJMÉNA PO OPERATIVNÍ LIPOSUKCI)

Redukce tuku v problematických partiích – vnější a vnitřní stehna, hýždě, oblast břicha, záda, horní končetiny, oblast kotníků a jiné • vyhlazení kůže po operativní liposukci.

JAK RADIOFREKVENCE FUNGUJE?

Radiofrekvenční liposukce je moderní, bezbolestná, neinvazivní metoda, při které dochází k prostupu radiofrekvenčních vln přes povrch pokožky do podkoží, kde cíleně a intenzivně zahřívá tukové buňky. Ty se následně začnou smršťovat a vyplavovat svůj obsah do lymfatického a cévního systému.

Lokalizované zahřívání okamžitě aktivuje kontrakce kolagenových vláken, současně povzbudí metabolismus fibroblastů, které následně produkují nový kolagen a elastická vlákna.

RADIOFREKVENČNÍ TERAPIE

Procedura je bezpečná a bezbolestná. Radiofrekvenční vlna prostupuje přes povrch pokožky do podkoží (cca 15 až 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky ( pro obličejovou radiofrekvenci je to od 39°C do 44°C, pro tělovou pak 48°C). Dochází k redukci celulitidy, k vypnutí uvolněné a povadlé kůže na celém těle, včetně obličejových partií a oblastí kolem očí, přičemž se odstraňují vrásky.

Ve tkání, vlivem působení energie zahřátím, dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci, kontrakci a množení kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), ke zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozeného regeneračního metabolického procesu (podporuje se tvorba elastinu).

Lymfatický systém následně odstraňuje odpadní látky uvolněné z podkoží včetně rozrušených tukových buněk. V konečném důsledku, díky těmto procesům, dochází i k léčbě celulitidy.

OBLIČEJOVÁ RADIOFREKVENCE

Při ošetření obličeje se využívá radiofrekvenčních vln k liftingu pokožky obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, k léčbě akné vulgarit a rosacey, dále se redukují tukové tkáně, tzv. modelace obličeje, a rovněž podbradek.

VYHLAZENÍ VRÁSEK A TVORBA NOVÉHO KOLAGENU

Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Aplikací dochází k urychlení buněčného metabolismu, ve tkáni se stimulují kolagenová vlákna a zvyšuje se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení pokožky. Současně dochází k odvodu tuků a toxinů lymfatickými cestami. Celkovým výsledkem je mimo jiné i dokonalejší tvar obličeje.

TĚLOVÁ RADIOFREKVENCE – RADIOFREKVENČNÍ LIPOSUKCE

Screenshot 2015-02-25 17.45.14Radiofrekvenční technologie je metoda využívaná v oblasti estetické medicíny pro ošetření problémových partií těla. Funguje na stejném principu jako u ošetření obličeje. Využívá se pouze větší intenzita.

Metoda se aplikuje při redukci celulitidy, léčbě strií, tvarování postavy, vyhlazení a vypnutí kůže na těle apod. Používá se při redukci tuku na problémových partiích těla, jako jsou vnější a vnitřní strany stehen, hýždě, oblast břicha, záda, horní končetiny, oblast kotníků a kolen a jiné. Výhoda radiofrekvence spočívá v tom, že její aplikace je možná právě i na méně přístupných místech, kde se např. kryolipolýza nedá použít.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ?

Ošetření probíhá bez nutnosti anestezie, bez hospitalizace, po výkonu nejsou nutná žádná fyzická omezení, nemusí se nosit kompresní prádlo a není zde riziko vedlejších účinků. Zákrok probíhá v příjemné a klidném prostředí formou ruční masáže radiofrekvenční hlavicí cca 30 minut. Klient se ihned po zákroku vrací k běžnému dennímu režimu, může chodit do zaměstnání i sportovat. Podle potřeby se ošetření opakuje 1x za 7 až 14 dní.

Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, který napomáhá při vyplavování destruované tkáně. K úbytku totiž nedochází ihned, ale ještě několik týdnu po aplikaci se tělo nadále tukové tkáně zbavuje. Metodu je možné provádět během celého roku.

FREKVENCE OŠETŘENÍ

V závislosti na stavu pokožky se doporučuje cyklus 5-ti ošetření s intenzitou 1x za 7 až 10 dní. Při horším stavu pokožky (velmi vrásčitá a povadlá pleť) doporučujeme více ošetření. Pro udržení zdravé a kvalitní pleti doporučujeme vhledem ke stavu pokožky preventivní ošetření 1x za 3 týdny. Následná péče vyžaduje pouze aplikaci hydratačního krému s vyšším obsahem SPF faktorem. Po ošetření se nedoporučuje intenzivnější slunění nebo sauna.

Upozornění: před radiofrekvenčním ošetřením by neměl být minimálně jeden měsíc užíván chemický peeling. Pokud jste prodělali orální retinoidu mělo by být ošetření s použitím radiofrekvence aplikováno až 6 měsíců po zákroku, při povrchové retinoidě 1 měsíc.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Pro omlazení pokožky se rovněž využívá kyselina hyaluronová, která se masáží aplikuje do oblasti obličeje, krku a dekoltu. V kosmetice je často nazývána elixírem mládí. Obnovuje původní vlastnosti pleti, regeneruje vrstvu kolagenu a tím zpomaluje proces stárnutí pleti, výrazně hydratuje. Mimi jiné také urychluje procesy hojení a zamezuje vzniku jizev. Po aplikaci dochází k výraznému zvýšení elasticity pleti. Navíc nevyvolává žádné alergické reakce.

Velmi oblíbenou a efektivní metodou omlazení pleti je zapracování kyseliny hyaluronové do střední vrstvy kůže pomocí radiofrekvenčních vln. Tato aplikace je výrazně účinnější a má rychlejší a lepší výsledky.

DOPORUČUJEME

Pro urychlené vyplavování odbourávaných buněk a zplodin u těla ven doporučujeme podstoupit přístrojovou lymfodrenáž ihned po ihned po radiofrekvenčním ošetření. Pro lepší nastartování lymfatického systému je vhodné podstoupit přístrojovou lymfodrenáž i před radiofrekvencí. Naše pracovnice vám přesně poradí jakou variantu vybrat vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu, věku apod.

KONTRAINDIKACE

Screenshot 2015-02-25 17.45.04

 • těhotenství
 • porucha integrity kůže v ošetřované oblasti
 • vážnější porucha imunity
 • vážné srdeční onemocnění
 • poruchy srážlivosti krve
 • rakovina – onkologické onemocnění
 • nedávné kolagenové výplně
 • kovové implantáty v těle
 • koloidní jizvy

 

Redukční FitZona

Oct 17, 2012   //   by admin   //    //  No Comments

Současný člověk je v této době vystaven mnoha vlivům, které negativně ovlivňují jeho organismus. Je to především nezdravá skladba stravy, nedostatek pohybu  a  vystavení  mnohým  stresovým situacím.  Důsledkem  toho  je nadváha až obezita, špatná fyzická kondice, cévní a srdeční problémy a v neposlední řadě i čím dále se častěji vyskytující psychické problémy.
Redukční FitZona
Na základě současných požadavků a potřeb naše Studio DIANA otevřelo novou REDUKČNÍ FITZONU, která kombinuje všechny tři základní prvky redukce a ozdravení celého organismu.

Tři základní prvky redukce a ozdravení organismu:

 1. Relaxační a podpůrné procedury
 2. Aktivní pohybová činnost
 3. Úprava stravování a pitného režimu

Na základě dlouholeté praxe a zkušeností jsme vytvořili pro naše klienty balíček procedur, ve kterém se spojují a kombinují všechny tři prvky ozdravení a redukce organismu.

 1. Hubnoucí kosmická loď
 2. Běžecká profesionální plošina nebo stacionární kolo, popřípadě kombinace obou
 3. Relaxační a uvolňovací masáž
 4. Lymfatická  přístrojová masáž s ručním rozmasírováním lymfatických uzlin
 5. Cvičení na vibrační plošině
 6. Výživové poradenství

Pokud to s hubnutím, formováním postavy, zvyšováním fyzické kondice a celkovým ozdravením organismu myslíte vážně, navštivte naše STUDIO DIANA, kde Vám zajistíme trvalé a efektivní výsledky.  Vaše tělo se bude měnit a pokud s námi vydržíte až do cíle zjistíte, že hubnutí a ozdravení není jenom týrání těla a psychické strádání, ale je to proces příjemný a nijak výrazně zatěžující Váš život.

1.   HUBNOUCÍ KOSMICKÁ LOĎ

Screenshot 2015-02-19 13.19.5630 minutová terapie v kosmické hubnoucí lodi využívá kombinaci tří prvků k nastartování procesu hubnutí, a to elektromagnetické radiační vlny, tepelnou terapii a terapii barevným světlem.

Tělo se působením infračerveného záření prohřeje do hloubky a napomáhá tím elektromagnetickým radiačním vlnám startovat mitochondriální proces, při kterém dochází ke štěpení tukových buněk. Přebytečný tuk je následně lymfatickým systémem odstraňován z těla.

Při této terapii spálí organismus až 2.000 kalorií. Přístroj pomáhá rovněž při artritidě, revmatismu, léčí svalová a nervová onemocnění, má pozitivní účinek na játra. Zvyšuje také elasticitu a strukturu pleti, odstraňuje příznaky stárnutí. Zvyšuje energii a urychluje metabolismus.

V Kosmické hubnoucí lodi si příjemně odpočinete a ve Vašem těle se nastartují hubnoucí a léčebné procesy.

2.  BĚŽECKÁ PLOŠINA – STACIONÁRNÍ KOLO

Screenshot 2015-02-19 13.22.11Screenshot 2015-02-19 13.21.55Po proceduře v Kosmické hubnoucí lodi, kdy je tělo již řádně prohřáté a jsou zahájeny procesy spalování tuků, přechází klient do aktivní části FitZony na běžeckou profesionální plošinu nebo stacionární kolo, popř. kombinaci obou, kde pokračuje v nastartovaném procesu hubnutí a ozdravování celého organismu.

Aktivní pohyb pomáhá zvyšovat tepovou frekvenci a kapacitu plic, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém a při správném nastavení cvičení – tj. 60-70% max. pulsové frekvence výrazně spaluje tuky. Samozřejmostí je zvyšování fyzické kondice, posílení svalů, tvorba endorfinů a celkového ozdravení organismu. Cvičení trvá 30 minut a klientovi je naprogramováno podle aktuálního tělesného stavu a jeho fyzických možností.

3.  RELAXAČNÍ UVOLŇOVACÍ MASÁŽ

Screenshot 2015-02-19 13.28.04Po náročné fyzické zátěži si tělo zaslouží odpočinek a relaxaci.

Z cvičebních přístrojů přechází klient na masážní lehátko, kde mu bude provedena 15-ti minutová ruční uvolňovací a relaxační masáž. Jedná se především o namáhané části těla, a to dolní končetiny a zádové svalstvo.

Tato procedura slouží nejen k uvolnění , ale také k pokračování celého procesu hubnutí. Vyprazdňují se povrchové žíly a lymfatické cévy, uvolňuje se kožní a svalové napětí a zlepšuje se vyživování tkání. Postupně se odstraňuje únava a bolesti svalového napětí a bolesti kloubů. Uvolňovaný tuk z buněk se rychleji vstřebává do lymfatického systému. Odstraňuje se psychické napětí a zlepšuje se duševní pohoda.

V této fázi procedury je klient vždy na vrcholu tělesné a psychické pohody a uvolnění.

4.  LYMFATICKÁ PŘÍSTROJOVÁ MASÁŽ

Screenshot 2015-02-19 13.30.04Po všech předchozích procedurách si jde klient odpočinout na přístrojovou lymfatickou masáž, která výrazně podpoří činnost lymfatického systému a tím následné vyplavování odbourané tukové tkáně a ostatních nežádoucích škodlivých látek z těla.

Lymfatická masáž probíhá pomocí speciálního přístroje, který nastaveným programem v pravidelných rytmech postupně masíruje dolní a horní končetiny, boky a břišní oblast. Individuální nastavení přístroje a dohled odborného pracovníka je samozřejmostí.

Procedura trvá 30 minut včetně předchozího krátkého ručního rozmasírování lymfatických uzlin.

5.  VIBRAČNÍ PLOŠINA

Screenshot 2015-02-19 13.32.23Screenshot 2015-02-19 13.32.10Screenshot 2015-02-19 13.31.51
Celá procedura je zakončena 15-ti minutovým cvičením na profesionální vibrační plošině, kde se tělo jen s minimální námahou opět aktivuje na běžný režim.

Samovolným stahováním svalů (30 – 45x za vteřinu) se posiluje svalstvo a klouby, tělo pokračuje v procesu hubnutí a vyplavování odbouraných tuků a škodlivých látek. Cvičení rovněž pomáhá při odstraňování celulitidy zvyšováním hladiny kolagenu. Formuje postavu, odbourává stresy a posiluje kardiovaskulární systém. Navíc se cvičením uvolňuje zadržená voda a dále se podporuje činnost lymfatického systému.

Po celé aktivně relaxační proceduře se budete cítit naprosto uvolněná, odpočinutá a budete na sobě okamžitě vidět první výsledky hubnutí a formování postavy. Všechny procesy hubnutí jsou nyní nastartovány a aktivně probíhají ve Vašem těle. Teď už záleží jen na Vás, jestli chcete v započatém procesu pokračovat a vytvořit a upravit si postavu podle Vašeho přání nebo se budete spoléhat na to, že se „něco“ stane. Ale ono se nic nestane, pokud vklouznete zpět do starého způsobu života. Vše je o pravidelnosti, zvyšování fyzické aktivity a úpravě životního stylu. My Vám v tom pomůžeme.

 6.  VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Aby byly výsledky po celé předchozí proceduře trvalé a dále pokračoval započatý proces hubnutí a formování postavy Vám poradí odborný výživový poradce.  Tělo se formuje zvenčí , ale je ještě potřeba ho zformovat zevnitř. Odborník  přes výživu Vám poradí jak změnit či nastavit jídelníček a celkové stravovací návyky, jak a kolik přidat aktivního pohybu, podrobně vysvětlí účinnost a průběh Vámi prodělané procedury, popřípadě kolikrát ji opakovat, pomůže  Vám v psychické odolnosti vůči negativním stravovacím nástrahám.

V případě zájmu Vám proměří tělo na speciální váze, kde se dozvíte více o svém těle, o množství vnitřních i vnějších tuků, poměru svalstva, vody a dalších faktorů. Poradí i s podpůrnými prostředky, které urychlí celý proces hubnutí a formování postavy a ozdravení celého organismu.