Detoxikační bahenní zábaly

Jun 6, 2017   //   by admin   //    //  No Comments

Jedinečná americká patentovaná technologie odstraňující toxické a odpadní usazené látky z těla, formující postavu s garantovaným úbytkem objemu těla již při první aplikaci !!!

OKAMŽITÝ VIDITELNÝ VÝSLEDEK !!!

Minimálně 15 cm úbytku na objemu těla

Tato metoda je založena na působení bahna z Mrtvého moře, obohaceného přírodními minerálními přísadami. Detoxikační bahenní zábaly nejsou o úbytku hmotnosti a ani zde nedochází k dehydrataci těla. Silné detoxikační schopnosti bahna v kombinaci se zábalovou technikou dosahují již při první aplikaci neuvěřitelných výsledků při formování těla, hluboké detoxikaci a při dalších pozitivních změn uvnitř i na povrchu těla.

Metoda byla vyvíjena 12 let americkým Dr. Richardem Stremem jako pomoc lidem s jaterními a ledvinovými problémy a je jako jediná zábalová metoda vědecky ověřena.

Jak to funguje?

Bahno včetně speciálních obinadel je ohřáto na 42-43° C. Tato teplota při aplikaci na povrh těla otevírá póry pokožky. Otevřenými póry proniká roztok minerálních látek z bahna do podkoží. Tyto minerály mají neuvěřitelnou schopnost na sebe vázat škodlivé toxické a odpadní látky v mezibuněčném prostoru kolem tukových buněk. Díky speciální zábalové technice založené na tlakovém principu dochází ke zmenšování mezibuněčného prostoru, škodlivé látky jsou vytlačovány z těla ve do obinadel. Tukové buňky se posunují do uvolněného prostoru a dochází k celkovému zmenšování objemu těla. Vše záleží na množství toxických a odpadních látek, kterými je organismus zanešen. Tímto procesem se uleví i vnitřním orgánům jako jsou játra, ledviny apod., které jsou vlastní detoxikační činností přetíženy.Účinky na tělo:

 • Hluboká detoxikace
 • Okamžité zmenšení celkového objemu těla min. o 15 cm, ale až 40 cm a více
 • Tvarování postavy
 • Viditelný lift prsou, hýždí, břicha a stehen
 • Díky minerálním látkám je kůže vyhlazená a až sametově hebká
 • Zlepšení elasticity kůže
 • Redukce celulitidy a strií
 • Pomáhá při kožních problémech (ekzémy, lupenka apod.)
 • Kůže se zbavuje odumřelých buněk
 • Zrychluje se metabolismus těla
 • Odstraní se únava, nespavost a zlepší psychika

Jak celá procedura probíhá?

 1. Úvodní pohovor, seznámení s procedurou, zjištění zdravotního stavu a možných kontraindikací
 2. Měření těla na specifických bodech a základní zvážení
 3. Aplikace 26 speciálních obinadel s předehřátým roztokem bahna na celé tělo (mimo hlavy)
 4. Oblečení do speciálního vinilového obleku, který udržuje teplotu a vlhkost
 5. 1 hodina relaxace na lehátku – působení bahna na tělo
 6. Sundání obleku a obinadel
 7. Následné kontrolní měření
 8. Vyhodnocení výsledku a další konzultace

Co je důležité ! :

Před aplikací nepoužívejte tělové mléko, krémy nebo parfémy – pokožka by měla být čistá, bez kosmetických přípravků.

Bahno ze zábalu se vsákne do pokožky – zbytek do obinadel. Tělo je po aplikaci čisté, není nutno se sprchovat, pouze otřít vlhkost ručníkem.

Vzácné minerály z bahna působí ještě 3 dny, proto se nekoupejte ani nepoužívejte mýdla či sprchové šampóny (pouze na intimní partie), stačí se sprchovat ne příliš horkou vodou. Po uvedenou dobu nepoužívejte ani tělové krémy a mléka.

Je též vhodné omezit přísun potravin, resp. nápojů, např. káva, alkohol, nikotin apod. Tělo prochází hlubokým detoxikačním procesem a uvedené poživatiny ho znovu toxikují.

Doporučujeme:

Pro zvýšení efektu bahenních detoxikačních zábalů doporučujeme skloubit tuto proceduru s přístrojovou lymfatickou masáží Pomůže urychlit vyplavovaní toxických a odpadních látek z těla ven.

Kontraindikace:

Pro detoxikační zábaly jsou stanoveny 4 typy klientů:

 1. Klienti, kteří nenají žádné problémy
 2. Klienti, kteří mohou být baleni, ale opatrně
  (klienti se špatnou cirkulací krve, s dýchacími problémy, s vysokým krevním tlakem, kojící matky, klienti s kýlou
 3. Klienti, kteří by měly nejdříve prokonzultovat s lékařem jejich stav
  (při onkologickém onemocnění, se srdečními problémy, s epilepsií a pod.
 4. Klienti, kteří by neměli být ošetření vůbec
  (v těhotenství, při zánětu žil, klienti po nedávné operaci, Enfyzema, klienti s alergií (např. na zinek), klienti s nakažlivou kožní chorobou

Kosmická loď
Energy Infra Ray

Mar 1, 2014   //   by admin   //    //  No Comments

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVINKU ROKU 2014
ENERGY INFRA RAY CAPSULE 360
ZEŠTÍHLUJÍCÍ A OMLAZUJÍCÍ PROCEDURU NOVÉHO TISÍCILETÍ

Přístroj Energy Infra Ray je nová generace řady „hubnoucích lodí“ na bázi modernější a účinnější technologie. Je 10x účinnější než kosmická loď Losing Weight in SpaceShip II. Dokonalost tohoto přístroje spočívá v tom, že jako jediný na světě spojuje péči o fyzickou stránku těla se stránkou duševní. Jedná se o celkovou terapii, jejíž účinnost je opravdu fascinující. Kombinuje prvky čínské medicíny s prvky medicíny uznávané na západě. Toto zařízení využívávají ženy zaneprázdněné, pracovně vytížené, po těhotenství, ale i ty, které pravidelně cvičí a nedaří se jim zhubnout v problémových partiích těla. Procedura je samozřejmě vhodná i pro muže.

PRINCIP FUNGOVÁNÍ PŘÍSTROJE

Energy Infra Ray capsule působí 360 na celé tělo (na ose 360°). Je 10x účinnější než kosmická loď SpaceShip II. Má celkem 80 japonských infrasond a je nejmodernějším přístrojem spojujícím poznatky o elektromagnetických radiačních vlnách, terapii barevným světlem, tepelné terapii, aromaterapii, kombinuje prvky čínské medicíny a díky dalokospektrálnímu infračervenému zážení, které proniká do hloubky, štěpí tukové buňky až 6 cm pod kůží. Při aplikaci působí přístroj na celé tělo kromě hlavy, která spočívá vně přístroje na podložce. Působení na celé tělo se dosahuje rychlejších a celkových výsledků než po jednotlivých partiích.

Nastavením speciálních programů lze přístroj přizpůsobit Vaší individualitě – pohlaví, věku, tělesným proporcím, typům, hmotnosti a pod. Je jedinečný v propojení péče o fyzickou stránku s ideálním nastavením organismu v duševní a psychické rovině. Díky tomu dosahuje v péči o Váš zevnějšek vynikajících výsledků.

epidermisEnergy Infra Ray kapsule 360 působí efektivně na všech částech těla. Zeštíhlující a omlazující procedury spalují tuky, zpevňují pokožku, zlepšují krevní oběh a nervový systém a celkově omlazují. 30 minutová procedura je srovnatelná s uběhnutím 15 km závodním tempem.

Moderní technologie kombinuje čtyři vlny světla s dalekospektrálním infračerveným zářením. Vibrace těchto paprsků stimulují metabolismus, pomáhají spalovat nadbytečné tuky a snižují množství viditelných vrásek. Procedura napomáhá při odstaňování příznaků akné, snižuje množství mastnoty a zlepšuje celkový vzhled pokožky.

PROCEDURA V ENERGY INFRA RAY CAPSULE 360
MÁ TYTO ÚČINKY NA ORGANISMUS

 • provádí lipolýzu (rozpouštění tuků)
 • ošetřuje a omlazuje pokožku
 • napomáhá dobré funkci lymfatického systému
 • stimuluje tvorbu nového kolagenu
 • provádí svalovou gymnastiku a ionodynamiku
 • zpevňuje a udržuje tonus svalstva a pokožky
 • snižuje nadváhu
 • odbourává stresy a zlepšuje psychickou pohodu

HUBNUTÍ V ENERGY INFRA RAY CAPSULE 360

Screenshot 2015-02-19 13.45.38Účinnost 30 minutového záření, po kterém se člověk cítí jako znovuzrozený, je srovnatelná s uběhnutím 15 km v závodním temu. Organismus „spálí“ při této terapii až 2.000 kalorií. Již při jedné proceduře, která působí na tělo ve 360 stupních, se pohybují úbytky objemu v rozmezí 2,5 – 6 cm a úbytek hmotnosti až 2,5 kg podle fyziologických předpokladů. Již od začátku ošetření dochází ke spalování tuků.

JAK PROCEDURA PROBÍHÁ

Screenshot 2015-02-19 13.58.09Energy Infra Ray kapsule 360 je přístroj vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií. Procedura probíhá vleže, tělo je uzavřeno volně v capsuli, pouze hlava spočívá ve vnější části na podložce. Klienti leží na speciálním roštu, který umožňuje působení elektromagnetických radiačních vln a dalekospektrálního infračerveného záření na celé tělo v ose 360°. Pro každého klienta lze individuálně nastavit programy podle pohlaví, věku, tělesných proporcí, typu, hmotnost, či momentální dispozici. Pro aplikaci jsou potřeba pouze plavky či spodní prádlo, popř. bez, doporučuje se vlastní ručník, výhodou je i vlastní župan. Celá procedura trvá 30 minut za stálého dozoru a péči ošetřujícího personálu. Po ukončení lze provádět bez komplikací jakoukoliv činnost. Pro zvýšení účinku se doporučuje proceduru několikrát opakovat, avšak minimálně v rozpětí až po třech dnech.

VLNY SPALUJÍCÍ A ODBOURÁVAJÍCÍ PROJEVY STÁRNUTÍ

Červené vlny EIR: stimulují a revitalizují buňky, blahodárně působí na srdce, mozkovou aktivitu a dýchání, redukují vrásky, skvrny a akné, stimulují krevní oběh a metabolismus, revitalizují kožní tkáně
Žluté vlny EIR: stimulují nervová zakončení, zvyšují krevní tlak a pulsovou frekvenci, zlepšují vstřebávání kyslíku, posilují imunitu a upravují trávení
Modré vlny EIR: uvolňují napětí, snižují krevní tlak, vyrovnávají mysl a pomáhají se soustředěním, rovněž oživují pleť a zpevňují ochablou kůži
Zelené vlny EIR: mají uklidňující a relaxační účinky, zmírňují hněv a depresi, zlepšují činnost žláz a napomáhají s odstraňováním skvrn, akné a pupínků

Dalekospektrální infračervené záření: hluboké prohřívání infračervenými paprsky až do hloubky 6 cm tukové tkáně zaručuje zvýšení činnosti metabolismu buněk a tím i jejich spalování.
IR-A – krátké vlny – pronikají hluboko do kůže a cév
IR-B – střední vlny – pronikají do dermis
IR-C – dlouhé vlny – prohřívají vrchní vrstvy kůže

Infračervené záření zvyšuje teplotu kůže až do 45° C do prvních 2-3 cm od povrchu těla a až do 42° C do 8 cm od povrchu. Tímto procesem kůže, tukové buňky a svaly urychlují svůj metabolismus stejně jako při náročné tělesné aktivitě. Aktivuje se lipolýza a odvod přebytečné vody z těla. Za pomoci teplotního působení a rezonance dochází k efektivnímu spalování tuků.

HLOUBKOVÁ PÉČE O POKOŽKU

Screenshot 2015-02-19 13.45.24Klasická péče o pokožku zahrnuje zpravidla pouze péči o její vnější povrh – kutikulu, čímž je její účinek omezený. Procedura v Energy Infra Ray kapsule 360 proniká daleko hlouběji a je proto nesrovnatelně efektivnější.
Barevné záření proniká kutikulou do vnitřní pokožky, kde v tkáních dochází k fotochemické reakci. Tím se zvýší poměr kolagenu, proteinů a stimuluje se regenerace buněk. To vrací pokožce mladistvý vzhled. Vyrovnávají se vrásky a stahují póry, což celkově zpevňuje stárnoucí a povislou kůži.

OMLAZENÍ, REGENERACE A DALŠÍ ÚČINKY

 • Příjemné teplo uvnitř přístroje způsobuje prokrvení a cirkulaci, díky které tělo odvádí škodlivé látky z organismu
 • Přístroj pomáhá rovněž při artritidě a revmatismu, ulevuje od bolesti zad a zmenšuje záněty
 • Léčí svalová a nervová onemocnění, má pozitivní účinek na játra
 • Terapie barevným světle pomáhá odstraňovat drobné nedokonalosti pleti
 • Působením záporných iontů se zlepšuje struktura pleti a zvyšuje se její elasticita, čímž se odstraňují příznaky stárnutí
 • Antibakteriální systém čistí hluboké kapilární póry a brání usazování těžkých kovů v těle
 • Zvyšuje energii a urychluje metabolismus, posiluje využívání výživových prvků
 • Vyrovnává se kyselost a zásaditost organismu, podporuje se imunitní systém, aktivace buněk, zmírňování bolesti, lepší vstřebávání živin s omlazujícím účinkem na buňky
 • Odstraňuje psychickou únavu a navozuje pocit blaha a regenerace

Kontraindikace

Screenshot 2015-02-19 13.45.54

 • Hnisavé kožní a zánětlivé onemocnění
 • Infekční onemocnění kůže
 • Horečnaté onemocnění
 • Onkologické onemocnění
 • Osoby s kardiostimulátorem
 • Bércové vředy
 • Osoby v těhotenství
 • Zhoubné nádory kůže

Detoxikace a regenerace

Oct 18, 2012   //   by admin   //    //  No Comments
DETOXIKACE

očištění organismu od nežádoucích látek a zplodin zapříčiňujících tělesné potíže a nemoci

REGENERACE

obnovení funkcí organismu do ideálního stavu od vitality až po buněčný základ

Tyto dvě oblasti ozdravění spolu úzce souvisí. V průběhu života se naše tělesné buňky a následně i celé tělo opotřebovávají a jsou zanášeny toxickými látkami a zplodinami. Je to důsledek našeho špatného životního stylu a závadného stravování. Příčinou může být jednak pohodlný a konzumní způsob života, ale i nekvalitní výběr potravin. Kvalita potravin přímo souvisí s množstvím přijímaných toxických látek a odpadních produktů, které se tělo snaží vyloučit. Ne všechny toxiny z těl odcházejí. Část z nich se ukládá v organismu. Způsob života ovlivňuje množství jedů v organismu. Díky zálibě v tučné stravě, stravování ve “fast foodech”, konzumace alkoholu, kouření, stresům apod. Těmito všemi faktory se nám tělesné buňky zanášejí a nadměrně zatěžují, čímž předčasně stárnou a vyvolávají potíže a nemoci.

Správně prováděnou detoxikací se tělo vyčistí od toxických látek. Toxinem může být vše, co má na organismus škodlivé účinky, vede k intolerancím, alergiím a všeobecnému pocitu nemoci. Toxiny najdeme ve vodě, kterou pijeme, v jídle, i ve vzduchu, který dýcháme. Rovněž si jich také pořádnou dávku sami “vyrobíme”. Během jednoho roku se vymění skoro všechny buňky celého těla a ty odumřelé musíme vyloučit ven. Než se tak stane, stávají se také odpadem.

Naše tělo dokáže toxické látky vyloučit vcelku pohotově, o to se většinou bravůrně postarají játra, ledviny, plíce, střevo a kůže. Jenže většina z nás dává právě těmto “čističkám” svým životním stylem dost zabrat, ony nestíhají, a tak potřebují pravidelnou “údržbu”.

JAK VÁM POMŮŽEME

V našem Studiu DIANA Vám pod dohledem odborníků pomůžeme sestavením individuálního programu a dozoru očistit se od nežádoucích jedovatých látek v těle, celkově ozdravit organismus, či zregenerovat unavené a nesprávně fungující buňky.

Sami na sobě pocítíte úlevu, větší vitalitu a chuť do života. Budete se cítit mladě a samo Vaše tělo Vám bude vděčné.

Je to však proces na delší dobu. Tak, jak jste roky zanáseli své tělo zplodinami, tak nelze očekávat, že se vyčistíte a zregenerujete zde dne na den. Ale trpělivostí a dodržováním námi stanoveného programu již budete cítit během týdne první příznaky úlevy.

Stává se, že klienti po zavedení programu pozorují jisté negativní příznaky související s detoxikací organismu. Je to způsobeno tím, že usazené jedy se uvolňují, dostávají se do tělesného oběhu, kde mohou způsobovat uvedené potíže, a následně se vyplavují z těla ven.

V souvislosti s detoxikací a regenerací působí na organismus zdravá strava, úprava životního stylu a redukce hmotnosti. Všechny tyto faktory Vám individuálně můžeme upravit a pomoci tak rychleji dosáhnout očekávaných výsledků.

Obečně můžeme doporučit následná pravidla, která napomohou předcházení uvedených problémů, popřípadě nemocem.

Pravidla odlehčených dnů
 1. Zvyšte pitný režim – minimálně 2,5-3l čisté neperlivé vody a bylinkových čajů denně. Napomůžete vylučování odpadních látek. Skvělé jsou také čerstvě vylisované šťávy z ovoce a zeleniny.
 2. Snažte se v jídelníčku vyřadit nebo alespoň omezit smažené pokrmy, uzeniny, potraviny obsahující umělá aditiva (hodně průmyslově zpracované potraviny, konzervy, instantní potraviny, fast food), alkohol, černou kávu, bílou mouku, bílý cukr, černý čaj.
 3. Jezte více zeleniny a pijte zeleninové šťávy – obsahují vitaminy, minerální látky, enzymy a další pro organismus cenné látky, které dokážou neutralizovat překyselený organismus.
 4. Zvyšte objem vlákniny – jezte celozrné pečivo, přidejte zeleninu, ovoce, do zeleninových polévek přidávejte ovesné otruby. Pročistíte zanesený trávící trakt a umožníte lepší vstřebávání živin.
 5. Játra – naši největší detoxikační stanici podpořte česnekem, brokolicí a čajem z ostropeřce mariánského nebo z pampelišky.
 6. Začněte se zdravě pohybovat – rozhýbete tak metabolismus a lymfatický systém. Aerobním pohybem (jízda na kole, běh, bruslení, aerobik apod.) 2-3x týdně minimálně 20 minut podpoříte kardiovaskulární systém a zatočíte se stresem. Další podpůrnou akcí mohou být cviky na peristaltiku střev a masáže.
 7. Odpočívejte a relaxujte. Prospěje Vám kvalitní spánek a relaxační techniky (jóga, pilates, taichi, dýchání, břišní tanec apod.) a naordinujte si také pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu (procházky, výlety).
 8. Pro cílené čištění organismu jsou velmi vhodné potravinové doplňky. Vybírejte z těchto skupin: antioxidanty, fytonutrienty, vlákniny, bylinné výtažky. Trh dnes již nabízí suplementy se speciálním složením pro očistu organismu.

Redukce hmotnosti

Oct 18, 2012   //   by admin   //    //  No Comments

Nadměrná váha, či dokonce obezita je v současné době problémem většiny naší populace. Je způsobena pohodlným, a v neposlední řadě konzumním způsobem života, kdy si dopřáváme více, než potřebujeme a kdy naše psychická žátěž je větší než zátěž fyzická. Tyto faktory následně vedou k přibývání tělesné hmotnosti, které jsou spojené se zdravotními komplikacemi. Alarmující je skutečnost, že tyto problémy se v poslední době týkají již i velkého množství dětí a mládeže.

Účinným prostředkem k redukci nadváhy či dokonce obezity je změna myšlení a životního stylu. Málokdo je však odborníkem na zdravý životní styl, anebo ho nedokáže sám udržet či dodržovat.

redukceStudio DIANA má propracovaný systém, jak tyto problémy zvládnout. Sestavujeme individuální programy jak se nadváhy či obezity zbavit. Nabízíme poradenství, sestavování jídelníčků, potravinové doplňky a další služby.
Klienty si zveme na pravidelné kontroly, kde zjišťujeme, jakým způsobem snižování hmotnosti probíhá a program podle dosažených výsledků upravujeme či doplňujeme. Podmínkou je, aby s námi klient plně spolupracoval, dodržoval námi stanovené postupy a výsledek je zaručen. Servisovaní klienti se cítí velice dobře i po zdravotní stránce, cítí úlevu i svěžest a vše vyvrcholí snížením hmotnosti na normální stav.

VÍTE, JAKÝ JE ROZDÍL MEZI DIETOU A ŘÍZENOU REDUKCÍ ORGANISMU?

U nás klienti nedrží zádné diety. Pracujeme s buněčnou výživou a redukce je druhotný produkt.

Dietu dostanete předepsanou, co který den, a v kterou hodinu máte sníst, aniž by jste si uvědomili proč to děláte a jak to působí na Váš organismus. Za 14 dní sice zhubnete, ale nic se nenaučíte o svém těle. Vrátíte se velice rychle k původnímu stravování a okamžitě naberete zpět zhubnutá kila, protože tělo během diety hladovělo (nedostávalo navyklé živiny a množství potravy). Váš organismus okamžitě zareaguje na požitou “hladovku” a ihned začne ukládat zásoby pro případ, že opět nedostane “najíst”.

Řízená redukce Vás naučí pod kontrolou odborníka si potraviny vybírat a hlídat. Je to však proces na delší dobu, ale výsledek je trvalý.

bmi

Jaké jsou příčiny přibývání tělesné hmotnosti?

NEMÁTE NADVÁHU, PROTOŽE JSTE JEDLI PŘÍLIŠ MNOHO,
MÁTE NADVÁHU, PROTOŽE JSTE NEJEDLI DOST A SPRÁVNOU STRAVU!!!

Dlouhodobě jste Vašemu tělu nedodávali základní živiny v dostatečném množství. Nyní mu schází něco, co potřebuje k tomu, aby bylo dostatečně silné a zdravé – základní výživa!!!
Takže aby přežilo s nedostatečným přísunem živin,

Vaše tělo dělá tři věci:

 1. Zpomalí Váš metabolismus, abyste byli méně aktivní. Tímto způsobem uchovává energii a zbývající vzácné výživné látky. Proto se cítíte unavení.
   
 2. Jako následek zpomaleného metabolismu začíná uskladňovat více tuků, protože si myslí, že hladoví.
   
 3. Jestliže má Vaše tělo nedostatek živin (dokonce stačí i jedna mikroživina, která má např. udržet zdravé Vaše vlasy), reakcí organismu je, že to “zesílí” Váš hlad a chutě a doufá, že budete jíst potřebné živiny. Samozřejmě, že většinou sáhnete po nějaké dobrotě, po polotovatu nebo po podobném na živiny chudém jídle, které způsobilo nedostatek živin na začátku. Takže tím prodloužíte problém, ztrácíte zdraví, životní energii a pokračujete v nabírání hmotnosti.

  Diety, omezení jídla, dělená strava, hypnóza, prášky na potlačení hladu apod., potlačují jen příznaky, tělo se zhoršuje díky nedostatku živin vyplývajícího z omezení jídla.

  Další významný problém je masivní úbytek svaloviny souběžně s úbytkem tuků. Takže když znovu hmotnost naberete (JO-JO efekt), přiberete jen tuky (pokud přitom intenzivně necvičíte). Skončíte s ochablým tělem, které je ještě v horší kondici, než když jste začali. Podepíše se to i na Vašem zdraví, protože máte dokonce i méně živin k obnově Vašich buněk, což je počáteční příčina, proč jste hmotnost nabrali.

SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME

Potřebujete odstranit příčinu nadváhy či obezity na buněčné úrovni. To Vám umožní rychle se zbavit nadbytečných kil a společně se zdravými návyky udržet si stálou hmostnost.

Náš program je speciálně zaměřen na příčinu problémů. Funguje na buněčné úrovni a rychlé zregeneruje Váš organismus. Výsledkem je rapidní úbytek hmotnosti, dramatický nárůst energie a vitality a “zářivost”, kterou Vaši prátelé a rodina zaznamená už za několik dní. Zhubnutí však neprobíhá rychle. Jde převážně o přeměnu metabolismu, vyčištění organismu a změnu životních návyků. Tento proces trvá individuálně 3-6 měsíců.

Studio DIANA je speciálně zaměřeno na řešení výše uvedených problémů, a to na buněčné úrovni. Vyšetření stavu organismu, individuální program sestávající z jídelníčků, potravinových doplňků, poradenství, a to vše v pravidelných kontolách, na které klienty zveme. Kontroly slouží ke zjišťování výsledků, úpravě stravovacích návyků, jídelníčků, či doplňků až ke konečnému stavu redukce a stabilizace hmotnosti.

Zdravá výživa

Oct 18, 2012   //   by admin   //    //  Comments Off on Zdravá výživa

Prvořadým úkolem našeho studia je seznámit klienty s principy zdravé výživy a pomoci jim se změnou životního stylu.

Vyšetření tělesných parametrů na speciální váze je prvním krokem k tomu, abychom mohli vytvořit celkový pohled na stav klienta a na základě zjištěných hodnot sestavit individuální program složený z navzájem na sebe navazujících postupů.

Jedná se především o poradenství, sestavování jídelníčků, potravinové doplňky apod.

V žádném případě nejde o jednostranné diety, či jednorázový přístup, ale zveme si klienty na pravidelné kontroly, kde zjišťujeme, jak dodržují námi stanovené postupy, porovnáváme výsledky a doporučujeme případné změny nebo úpravy.

bmi

Představujeme program celkové regenerace organismu

Jde o KOMPLEXNÍ VÝŽIVU ORGANISMU. Na pricipu výživy základních stavebních jednotek – buněk, po dobu alespoň 3-6 měsíců (podle výchozího stavu), s dodržením pitného režimu a vhodného pohybu se dosahuje těch nejlepších výsledků. Tělo si během této dostatečně dlouhé doby zvykne na jemu vyhovující pravidelný režim a zbavuje se toxinů a jiných nežádoucích metabolitů, zapříčiňujicích mj. i řadu nemocí. To vše je provázeno žádoucím úbytkem hmotnosti a zvýšením imunity. V našem těle začne probíhat samouzdravující proces (dle lékařů až 85%) a navíc s velkým přílivem energie.

Podle toho, jak je program individuálně nastaven, tělo “shazuje” přebytečné kilogramy jako důsledek optimální činnosti organismu. A protože 3-6 měsíců je dostatečně dlouhá doba na změnu nevhodných celoživotních návyků, nevznikne tzv. jo-jo efekt, tj. váha se nevrátí na původní stav, ani nestoupne ještě více. V případě nežádoucího hubnutí lze sestavit program jako regeneraci – vyčištění organismu a obnovu uzdravujících pochodů v těle.

Základem je vždy buněčná výživa, která obsahuje optimální dávku vitaminů, aminokyselin (zejména těch, které si tělo neumí vyrobit) a stopových prvků. Tato výživa může nahradit 1-2 kvalitní jídla denně, popřípadě doplnit běžnou stravu o potřebně živiny. Na ní je možné navázat doplňujícími potravinovými doplňky, podle toho, čeho je třeba docílit pro celkovou regeneraci organismu.

Po celou dobu je klient v péči výživového terapeuta, se kterým se pravidelně setkává při kontrolách a kontrolních měřeních celého těla. To i osobní přístup přispívá k psychycké pohodě klienta a možnost konzultace po telefonu během všedního dne i o víkendu vede k úspěšnému cíli.

Užitečné rady

BÍLKOVINY

BílkovinyStrava by měla obsahovat dostatek bílkovin, a to především bílkovin živočišného původu. Nezastupitelnost bílkovin spočívá ve skutečnosti, že jsou součástí všech buněk organismu. Jsou to látky potřebné k růstu a obnovení funkcí organismu. Tvorba vlastních bílkovin je závislá výhradně na jejich příjmu z potravin. Kvalita bílkovin se vyjadřuje biologickou hodnotou. Patří k nim především bílkoviny mléka, masa, ryb, vajec a výrobků z nich. Čím je maso nebo sýry tučnější, tím je obsah bílkovin nižší.

Významným zdrojem rostlinných bílkovin jsou semena olejnatých rostlin, sója, luštěniny, obiloviny a zvláště obilné klíčky.

Potraviny, které jsou zdrojem bílkovin, jsou zpravidla i zdrojem energie a vitaminů, zejména vitaminů skupiny B. Je však třeba si uvědomovat, že nadměrný příjem živočišných bílkovin způsobuje i ndměrný příjem tuků (zejména cholesterolu). Proto by bílkoviny živočišného původu měly tvořit polovinu přísunu bílkovin ve stravě a stejným dílem by se měly podílet bílkoviny rostlinného původu. Nejméně jedenkrát týdně bychom měli konzumovat luštěniny a pečivo podávat převážně tmavé a celozrné.

SACHARIDY

SacharidySacharidy mají ve výživě svůj nezanedbatelný význam a jsou nejrozšířenější složkou potravy. Sacharidy jsou hlavním činitelem, který přímo ovlivňuje hodnotu svalového výkonu. Mají proto velký význam především ve výživě sportovců, dětí a mladistvých. Při nadměrném obsahu sacharidů ve stravě se sacharidy mění na tuk a spolupůsobí tak při vzniku obezity.

Význam sacharidů ve výživě spočívá především v obsahu hrubé vlákniny, např. celulóza, hemicelulóza a ligin. Obsah vlákniny zajistíme zeleninou, ovocem, luštěninami a celozrnými výrobky. Vláknina má vliv na vstřebávání a látkovou přemenu cukrů. Svým objemem jednak urychluje trávení a dále omezuje styk střevní sliznice s toxickými látkami, vznikajícími při trávení. Hrubá vláknina proto působí jako prevence proti vzniku zhoubných i nezhoubných nádorů tlustého střeva a zácpy.

Při výběru potravi bychom neměli zapomínat na obiloviny (jáhly, ovesné vločky, kroupy, pohanku).

TUKY

SacharidyTuky jsou přirozené složky potravin, které se skládají z mastných kyselin a glycerolu. Dodávají nám nezbytné živiny, jako jsou mastné kyseliny a vitaminy A, D, E, a K. Ty jsou potřebné ke správnému fongování těla. Tuky jsou jednou z hlavních energetických složek potravy a mají velkou kalorickou hodnotu. Lidský organismus při trávení 1 gramu tuku žíská 38 kJ.

Není tuk jako tuk. Nejen, že jíme příliš tuků, ale většina z nich je pro naše zdraví nevhodných.

Tuky dělíme na rostlinné a živočišné. Tuk živočišného původu je např. máslo, sádlo, lůj a slanina. Mezi rostlinné tuky řadíme oleje např. olivový, slunečnicový, sojový, řepkový, lněný a rostlinné tuky vyráběné z těcho olejů.

Většina tuků živočišného původu obsahuje hodně nasycených mastných kyselin, jijichž nadměrná konzumace škodí zdraví, protože zvyšuje hladinu cholesterolu v krvi. Tuky rostlinného původu naopak obsahují velké množství nenasycených mastných kyselin, které mají na lidský organismus příznivý vliv. Kladně působí na látkouvou přeměnu, na využití glukózy a na ovlivnění krevních lipidů. Jsou nezbytné pro růst, reprodukci, normální činnost svalů i cevního a nervového systému. Snižují hladinu cholesterolu, snižují krevní tlak a srážlivost krve.

trinactka

 1. Udržujte si přiměřenou stálou tělesnou hmotnost charakterizovanou BMI (18,5-25,0) a obvodem pasu pod 94 cm u mužů a pod 80 cm u žen
 2. Denně se pohybujte alespoň 30 minut, například rychlá chůze nebo cvičení
 3. Jezte pestrou stravu, rozdělenou do 4-5 denních jídel, nevynechávejte snídani
 4. Konzumujte dostatečné množství zeleniny (syrové i vařené) a ovoce, denně alespoň 400g (zeleniny 2x více než ovoce), rozdělené do více porcí, občas konzumujte menší množství ořechů
 5. Jezte výrobky z obilovin (tmavý chéb a pečivo, nejlépe celozrné, těstoviny, rýži) nebo brambory nejvíce však 4x denně, nezapomínejte na luštěniny (alespoň 1x týdně)
 6. Jezte ryby a rybí výrobky alespoň 2x týdně
 7. Denně zařazujte do svého jídelníčku mléko a mléčné výrobky, zejména zakysané, vybírejte si přednostně polotučné a nízkotučné
 8. Sledujte příjem tuku, omezte množství tuků jak ve skryté formě (tučné maso, tučné masné a mléčné výrobky, jemné a tvranlivé pečivo s vyšším obsahem tuku, chipsy, čokoládové výrobky), tak i jako pomázánky na chléb a pečivo a při přípravě pokrmů. Pokud je to možné, nahrazujte živočišné tuky oleji a tuky rostlinnými
 9. Snižujte příjem cukrů, zejména ve formě slazených nápojů, sladkostí, kompotů a zmrzliny
 10. Omezujte příjem kuchyňské soli a potravin s vyšším obsahem soli (chipsy, solené tyčinky a ořechy, slané uzené sýry) nepřisolujte zbytečně hovotvé pokrmy
 11. Předcházejte nákazám a otravám z potravin správným zacházením s potravinami při nákupu, uskladnění (dbejte na dobu použití – expirace) a přípravě pokrmů; při tepelném zpracování dávejte přednost šetrným způsobům, omezte smažení a grilování, nepřepalujte oleje.
 12. Nezapomínejte na pitný režim, denně vypijte minimálně 2l tekutin (voda, minerální vody – 2dcl silně mineralizované, 0,5l středně mineralizované, slabý čaj (nejlépe zelený) ovocné čaje a šťávy (nejlépe neslazené), zeleninové šťávy.
 13. Pokud pijete alkoholické nápoje, nepřekračujte denní příjem alkoholu – 20g (22ml vína, 0,5l piva, 50 ml lihoviny).

Redukční FitZona

Oct 17, 2012   //   by admin   //    //  No Comments

Současný člověk je v této době vystaven mnoha vlivům, které negativně ovlivňují jeho organismus. Je to především nezdravá skladba stravy, nedostatek pohybu  a  vystavení  mnohým  stresovým situacím.  Důsledkem  toho  je nadváha až obezita, špatná fyzická kondice, cévní a srdeční problémy a v neposlední řadě i čím dále se častěji vyskytující psychické problémy.
Redukční FitZona
Na základě současných požadavků a potřeb naše Studio DIANA otevřelo novou REDUKČNÍ FITZONU, která kombinuje všechny tři základní prvky redukce a ozdravení celého organismu.

Tři základní prvky redukce a ozdravení organismu:

 1. Relaxační a podpůrné procedury
 2. Aktivní pohybová činnost
 3. Úprava stravování a pitného režimu

Na základě dlouholeté praxe a zkušeností jsme vytvořili pro naše klienty balíček procedur, ve kterém se spojují a kombinují všechny tři prvky ozdravení a redukce organismu.

 1. Hubnoucí kosmická loď
 2. Běžecká profesionální plošina nebo stacionární kolo, popřípadě kombinace obou
 3. Relaxační a uvolňovací masáž
 4. Lymfatická  přístrojová masáž s ručním rozmasírováním lymfatických uzlin
 5. Cvičení na vibrační plošině
 6. Výživové poradenství

Pokud to s hubnutím, formováním postavy, zvyšováním fyzické kondice a celkovým ozdravením organismu myslíte vážně, navštivte naše STUDIO DIANA, kde Vám zajistíme trvalé a efektivní výsledky.  Vaše tělo se bude měnit a pokud s námi vydržíte až do cíle zjistíte, že hubnutí a ozdravení není jenom týrání těla a psychické strádání, ale je to proces příjemný a nijak výrazně zatěžující Váš život.

1.   HUBNOUCÍ KOSMICKÁ LOĎ

Screenshot 2015-02-19 13.19.5630 minutová terapie v kosmické hubnoucí lodi využívá kombinaci tří prvků k nastartování procesu hubnutí, a to elektromagnetické radiační vlny, tepelnou terapii a terapii barevným světlem.

Tělo se působením infračerveného záření prohřeje do hloubky a napomáhá tím elektromagnetickým radiačním vlnám startovat mitochondriální proces, při kterém dochází ke štěpení tukových buněk. Přebytečný tuk je následně lymfatickým systémem odstraňován z těla.

Při této terapii spálí organismus až 2.000 kalorií. Přístroj pomáhá rovněž při artritidě, revmatismu, léčí svalová a nervová onemocnění, má pozitivní účinek na játra. Zvyšuje také elasticitu a strukturu pleti, odstraňuje příznaky stárnutí. Zvyšuje energii a urychluje metabolismus.

V Kosmické hubnoucí lodi si příjemně odpočinete a ve Vašem těle se nastartují hubnoucí a léčebné procesy.

2.  BĚŽECKÁ PLOŠINA – STACIONÁRNÍ KOLO

Screenshot 2015-02-19 13.22.11Screenshot 2015-02-19 13.21.55Po proceduře v Kosmické hubnoucí lodi, kdy je tělo již řádně prohřáté a jsou zahájeny procesy spalování tuků, přechází klient do aktivní části FitZony na běžeckou profesionální plošinu nebo stacionární kolo, popř. kombinaci obou, kde pokračuje v nastartovaném procesu hubnutí a ozdravování celého organismu.

Aktivní pohyb pomáhá zvyšovat tepovou frekvenci a kapacitu plic, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém a při správném nastavení cvičení – tj. 60-70% max. pulsové frekvence výrazně spaluje tuky. Samozřejmostí je zvyšování fyzické kondice, posílení svalů, tvorba endorfinů a celkového ozdravení organismu. Cvičení trvá 30 minut a klientovi je naprogramováno podle aktuálního tělesného stavu a jeho fyzických možností.

3.  RELAXAČNÍ UVOLŇOVACÍ MASÁŽ

Screenshot 2015-02-19 13.28.04Po náročné fyzické zátěži si tělo zaslouží odpočinek a relaxaci.

Z cvičebních přístrojů přechází klient na masážní lehátko, kde mu bude provedena 15-ti minutová ruční uvolňovací a relaxační masáž. Jedná se především o namáhané části těla, a to dolní končetiny a zádové svalstvo.

Tato procedura slouží nejen k uvolnění , ale také k pokračování celého procesu hubnutí. Vyprazdňují se povrchové žíly a lymfatické cévy, uvolňuje se kožní a svalové napětí a zlepšuje se vyživování tkání. Postupně se odstraňuje únava a bolesti svalového napětí a bolesti kloubů. Uvolňovaný tuk z buněk se rychleji vstřebává do lymfatického systému. Odstraňuje se psychické napětí a zlepšuje se duševní pohoda.

V této fázi procedury je klient vždy na vrcholu tělesné a psychické pohody a uvolnění.

4.  LYMFATICKÁ PŘÍSTROJOVÁ MASÁŽ

Screenshot 2015-02-19 13.30.04Po všech předchozích procedurách si jde klient odpočinout na přístrojovou lymfatickou masáž, která výrazně podpoří činnost lymfatického systému a tím následné vyplavování odbourané tukové tkáně a ostatních nežádoucích škodlivých látek z těla.

Lymfatická masáž probíhá pomocí speciálního přístroje, který nastaveným programem v pravidelných rytmech postupně masíruje dolní a horní končetiny, boky a břišní oblast. Individuální nastavení přístroje a dohled odborného pracovníka je samozřejmostí.

Procedura trvá 30 minut včetně předchozího krátkého ručního rozmasírování lymfatických uzlin.

5.  VIBRAČNÍ PLOŠINA

Screenshot 2015-02-19 13.32.23Screenshot 2015-02-19 13.32.10Screenshot 2015-02-19 13.31.51
Celá procedura je zakončena 15-ti minutovým cvičením na profesionální vibrační plošině, kde se tělo jen s minimální námahou opět aktivuje na běžný režim.

Samovolným stahováním svalů (30 – 45x za vteřinu) se posiluje svalstvo a klouby, tělo pokračuje v procesu hubnutí a vyplavování odbouraných tuků a škodlivých látek. Cvičení rovněž pomáhá při odstraňování celulitidy zvyšováním hladiny kolagenu. Formuje postavu, odbourává stresy a posiluje kardiovaskulární systém. Navíc se cvičením uvolňuje zadržená voda a dále se podporuje činnost lymfatického systému.

Po celé aktivně relaxační proceduře se budete cítit naprosto uvolněná, odpočinutá a budete na sobě okamžitě vidět první výsledky hubnutí a formování postavy. Všechny procesy hubnutí jsou nyní nastartovány a aktivně probíhají ve Vašem těle. Teď už záleží jen na Vás, jestli chcete v započatém procesu pokračovat a vytvořit a upravit si postavu podle Vašeho přání nebo se budete spoléhat na to, že se „něco“ stane. Ale ono se nic nestane, pokud vklouznete zpět do starého způsobu života. Vše je o pravidelnosti, zvyšování fyzické aktivity a úpravě životního stylu. My Vám v tom pomůžeme.

 6.  VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Aby byly výsledky po celé předchozí proceduře trvalé a dále pokračoval započatý proces hubnutí a formování postavy Vám poradí odborný výživový poradce.  Tělo se formuje zvenčí , ale je ještě potřeba ho zformovat zevnitř. Odborník  přes výživu Vám poradí jak změnit či nastavit jídelníček a celkové stravovací návyky, jak a kolik přidat aktivního pohybu, podrobně vysvětlí účinnost a průběh Vámi prodělané procedury, popřípadě kolikrát ji opakovat, pomůže  Vám v psychické odolnosti vůči negativním stravovacím nástrahám.

V případě zájmu Vám proměří tělo na speciální váze, kde se dozvíte více o svém těle, o množství vnitřních i vnějších tuků, poměru svalstva, vody a dalších faktorů. Poradí i s podpůrnými prostředky, které urychlí celý proces hubnutí a formování postavy a ozdravení celého organismu.